Комерційний директор «Дніпра-1» В’ячеслав Фрідман запевнив, що його клуб подасть заявку на новий сезон незалежно від того, чи буде команда грати в чемпіонаті Україні, чи припинить своє існування.
![](/media/posts/2024/05/20/7.jpg)
Дніпровський клуб залишається єдиним представником УПЛ, який досі не вийшов з відпустки, хоча за підсумками минулого сезону виборов собі право грати в Лізі конференцій.
«Заявками займається Русол. Він мені сказав, що про всяк випадок „Дніпро-1“ подасть заявку в УПЛ. Що стосується майбутнього клубу, то поки новин немає, ні хороших, ні поганих. Думаю, все вирішиться наприкінці цього тижня», — сказав Фрідман.
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости