Контрольний матч. «Динамо» — «Мамелоді Сандаунс» — 1:0. Огляд матчу

2024-07-17 20:54 У середу, 17 липня, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на міжсезонному зборі, який проходить в ... Контрольний матч. «Динамо» — «Мамелоді Сандаунс» — 1:0. Огляд матчу

У середу, 17 липня, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на міжсезонному зборі, який проходить в Австрії. Суперником команди Олександра Шовковського став представник ПАР «Мамелоді Сандаунс».

Фото — fcdynamo.com

Контрольний матч

«ДИНАМО»(Київ, Україна) — «МАМЕЛОДІ САНДАУНС» (ПАР) — 1:0 (1:0)
Гол: Діалло (26)

«Динамо»: 35.Нещерет (51.Моргун, 46) — 9.Волошин (28.Себальйос, 46), 3.Дячук, 40.Біловар, 44.Дубінчак — 18.Андрієвський (6.Бражко, 74), 10.Шапаренко (8.Шепелєв, 46) — 7.Ярмоленко (К) (22.Кабаєв, 46), 30.Діалло (37.Царенко, 46), 17.Лонвейк (76.Піхальонок, 74) — 21.Супряга.

«Мамелоді Сандаунс» (стартовий склад): Фебрурі, Мудаї, Машего, Кекана, Лебуса, Мокоена, Алленде, Мобіда, Масека, Мабена, Зване (К).

«Динамо» спробувало з перших хвилин нав’язати супернику свою гру, але «Мамелоді Сандаунс» уміло використав високий пресинг, чим нівелював стартовий натиск киян. Ба більше, на 9-й хвилині зустрічі в результаті контратаки африканської команди Нещерету довелося вийти з воріт і зіграти в підкаті ногами в районі 11-метрової позначки.

Ну а потім два гольові моменти втратило вже «Динамо». На 11-й хвилині зустрічі Ярмоленко завершував атаку своєї команди ударом з кута воротарського, проте голкіпер «Мамелоді Сандаунс» зумів відбити м’яч. За вісім хвилин той самий Ярмоленко отримав передачу в правій частині штрафного майданчика від Волошина і пробив у дальній кут — поруч зі штангою.

«Мамелоді Сандаунс» на це відповів ударом зі штрафного, після якого м’яч влучив у хрестовину воріт «Динамо».

Ну на 26-й хвилині матчу рахунок було відкрито. Волошин після пасу на хід від Ярмоленка прорвався правим флангом, прострілив у штрафний майданчик, де Діалло на лінії воротарського майданчика ударом у дотик переправив м’яч у сітку — 1:0.

Пропустивши, «Мамелоді Сандаунс» переломив хід гри, перевів її на половину поля «Динамо» і володів перевагою аж до свистка на перерву. Однак лише одного разу мав шанс зрівняти рахунок: на 31-й хвилині зустрічі був удар в обвід стінки зі штрафного, Нещерет зіграв невпевнено, але другим дотиком все ж накрив м’яч.

Після перерви активнішим виглядав «Мамелоді Сандаунс», але загалом гра стала в’язкою, а гострота в ній повністю була відсутня. Перший по-справжньому гольовий момент другого тайму виник лише на 76-й хвилині зустрічі, коли після виходу віч-на-віч із Моргуном м’яч влучив у штангу динамівських воріт. У підсумку ж, матч так і завершився мінімальною перемогою «Динамо» з рахунком 1:0.

Додамо, що свій наступний і заключний спаринг на зборах в Австрії «Динамо» проведе вже завтра, 18 липня. Цього разу суперником киян буде берлінський «Уніон».