Колишній нападник «Дружби» Данило Колесник розповів «УФ», чому чемпіон другої ліги вирішив не заявлятися на наступний сезон.
![](/media/posts/2024/07/19/111_dynamo.kiev.ua_111_2.jpg)
— Наскільки мені відомо, деякі хлопці отримали повістки. Керівництво клубу не знайшло рішення цього питання, тому було прийнято рішення зняти Дружбу. В нас була вікова команда, хлопці призовного віку. Сказали, що не можуть забезпечити бронювання хлопцям, та всім подякували за співпрацю.
Всі мають бути в однакових умовах. Майже всі клуби ПФЛ та половина УПЛ броні не мають і продовжують грати. На це мають звернути увагу футбольні органи. На сьогоднішній день це наші реалії. «Дружба» своєю грою довела, що може бути конкурентоздатною. Прикро, коли така команда знімається, — сказав Данило.
Підписуйтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Тільки найгарячіші новини
Читати всі коментарі (4)