Вихованець «Динамо» Владислав Велетень розповів про готовність олімпійської збірної України до Ігор у Парижі.
![](/media/posts/2024/07/22/111_dynamo.kiev.ua_111_3.jpg)
— На першому тренуванні не було великого навантаження, ми відпрацьовували стандарти, а от завтра навантаження зростуть. Готуємося до стартового матчу, але свого першого суперника, збірну Іраку, ми ще не розбирали. Подивимось. Сподіваюся, будемо грати першим номером.
Я думаю, що всі хлопці підходять до турніру у своїй найкращій формі. Були невдалі дії в контрольних матчах, але ми їх розібрали. Добре, що це трапилося в спарингах, сподіваюся, надалі такого не буде, — сказав Велетень.
Підписуйтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Тільки найгарячіші новини
Коментарів поки що немає. Станьте першим!