Олег Шелаєв: «Із замінами Ротань теж не вгадав»

2024-07-25 14:10 Колишній гравець національної збірної України Олег Шелаєв розповів, що не дозволило олімпійській збірній України уникнути поразки ... Олег Шелаєв: «Із замінами Ротань теж не вгадав»

Колишній гравець національної збірної України Олег Шелаєв розповів, що не дозволило олімпійській збірній України уникнути поразки — 1:2 від футболістів Іраку на старті групового турніру Ігор-2024 у Франції:

Олег Шелаєв

«Несподіваний підсумок. Учора були два різні тайми. У першому мені сподобалося, як діяли підопічні Руслана Ротаня. Єдине, що не вдалося, так це забити, хоча гольові моменти були.

Коли ж майже одразу після перерви вони вийшли вперед, то, на жаль, дуже швидко пропустили і суперник оговтався. Далі були гойдалки, нашим уже не вистачало злагодженості в діях, чим і скористався опонент. Доводиться констатувати, що тренерський штаб українців десь не вгадав із замінами.

Після цієї несподіваної невдачі та поразки фаворита групи — аргентинців від марокканців, боротьба за вихід до наступного раунду загострилася. У наступному турі українцям треба обов’язково перемагати марокканців. Інакше підопічні Руслана Ротаня можуть опинитися на цьому футбольному святі у Франції чужими», — сказав Шелаєв.

25.07.2024, 14:10