Меморіал Харашти. «Динамо U-19» — «Слован U-19» — 4:1

2024-07-26 06:52 У четвер, 25 липня, юнацька команда «Динамо» (U-19) провела другий матч на Меморіалі Франтішека Харашти, що ... Меморіал Харашти. «Динамо U-19» — «Слован U-19» — 4:1

У четвер, 25 липня, юнацька команда «Динамо» (U-19) провела другий матч на Меморіалі Франтішека Харашти, що проходить у чеській Остраві. Суперником підопічних Ігоря Костюка став віцечемпіон Словаччини — «Слован U-19».

Меморіал Франтішека Харашти

«ДИНАМО U-19» (Київ, Україна) — «СЛОВАН U-19» (Братислава, Словаччина) — 4:1 (2:1)
Голи: Редушко (37), Шевченко (44), Люсін (79), Кремчанін (88) — ? (33)

«Динамо U-19» (стартовий склад): 1.Гудименко, 2.Рибак, 8.Білий, 13.Коробов, 16.Шевченко, 17.Коломієць, 21.Редушко, 22.Осипенко, 24.Герич, 25.Люсін, 37.Романюк; заміни: 71.Суркіс, 5.Сизонюк, 3.Балаба, 4.Захарченко, 15.Дикий, 14.Іщенко, 7.Кремчанін, 18.Саленко, 6.Пейкрішвілі, 29.Андрейко, 9.Лобко.

Порівняно з матчем проти «Баніка», який було зіграно позавчора, тренерський штаб «біло-синіх» повністю змінив стартовий склад. Із перших хвилин динамівці спробували затиснути суперників на чужій половині полі, однак ті надійно діяли в обороні. Незважаючи на територіальну та ігрову перевагу «біло-синіх», перший по-справжньому небезпечний момент створили футболісти «Слована», струсонувши поперечину воріт ударом із лінії штрафного майданчика.

Динамівці відповіли ударом Коробова зі штрафного метрів із 25-ти, але особливої небезпеки він не ніс. Також Герич замикав головою подачу з кутового, однак пробив у руки воротарю, а удару Білого з-за меж штрафного майданчика забракло влучності. Чудову нагоду відкрити рахунок мав Редушко, який замикав навіс із правого флангу, але, дотягуючись до мʼяча в польоті, пробив головою з меж воротарського майданчика поруч зі стійкою.

«Біло-сині нагнітали», але на 33-й хвилині мʼяч влетів саме в їхні ворота. Коломієць віддав засильно пас назад, Гудименко якісно обробити передачу, у підсумку мʼяч підхопив гравець «Слована», який бити з гострого кута не став, а викотив своєму партнеру під удар по порожніх воротах — 0:1.

Суперники динамівців відразу мав ще один момент, заробивши штрафний удар у 20-ти метрах від воріт, але мʼяч полетів над поперечиною. А незабаром уже підопічні Ігоря Костюка відігралися. На 37-й хвилині Осипенко вивів Білого до воріт, Давид спочатку не зміг прокинути мʼяча повз воротаря, однак зіграв на підбиранні, проте й цього разу його удар із гострого кута заблокував захисник. Утім, мʼяч відскочив зручно на ногу Шевченку, який потужно пробив під поперечину з лінії воротарського майданчика — 1:1.

А перед самою перервою кияни й узагалі вийшли вперед. Шевченко прорвався по правому флангу до лицьової, викотив до центру, звідки Редушко в дотик переправив мʼяча до сітки — 2:1.

Якщо перший тайм виявився багатим на моменти та забиті голи, то після перерви вже команди діяли не настільки активно. По-справжньому небезпечний момент вдалося створити динамівцям на 68-й хвилині, коли після подачі з правого флангу головою в падінні пробивав Герич, але воротар здійснив неймовірний сейв, парирувавши м’яча у стійку, від якої той відлетів у поле.

А на 79-й хвилині «біло-сині» збільшили свою перевагу. Андрейко прорвався по лівому флангу, викотив у район 11-метрової позначки, звідки Люсін у дотик переправив м’яча до сітки — 3:1. Після цього динамівці заспокоїли гру, але навіть за такого перебігу подій на полі довели рахунок до розгромного. Після подачі з кутового з лівого флангу Саленко не дотягнувся до м’яча, а Кремчанін, залишений без опіки, головою замкнув дальню стійку — 4:1.

Тож, «Динамо» з шістьма очками посідає перше місце у своїй групі та зустрінеться у півфіналі з командою, що посіла друге місце в групі В на турнірі. Цей матч відбудеться у п’ятницю, 26 липня, та розпочнеться о 17:00 за київським часом.

26.07.2024, 06:52