Головний тренер «Партизана» публічно визнав, що його команда не має шансів пройти «Динамо»

2024-07-26 21:17 Головний тренер белградського «Партизана» Олександар Станоєвич вже зайнятий думками про протистояння зі швейцарським «Лугано» в 3-му ... Головний тренер «Партизана» публічно визнав, що його команда не має шансів пройти «Динамо»

Головний тренер белградського «Партизана» Олександар Станоєвич вже зайнятий думками про протистояння зі швейцарським «Лугано» в 3-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи, незважаючи на те, що його команда ще не провела матч-відповідь з київським «Динамо» в 2-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів (перший поєдинок суперників завершився розгромною перемогою динамівців з рахунком 6:2).

Олександар Станоєвич

На прес-конференції, присвяченій матчу чемпіонату Сербії з «Єдинством», Станоевич не лише списав зі рахунків «Партизан» у протистоянні з «Динамо», але й «Лугано» у протистоянні з турецьким «Фенербахче» (перший матч цих команд завершився перемогою стамбульців з рахунком 4:3).

«Ми ще дуже далекі від тієї гри, яку я хочу бачити у виконанні нашої команди. Не всі футболісти повністю готові з різних причин.

Мене більше хвилює фаза атаки, ніж фаза захисту. У матчі з „Динамо“ ми показали, наскільки беззубими виглядаємо в атаці. У нас було мало проникнень до штрафного майданчика суперника. Нам необхідне оновлення в атаці. Ми топчемося на місці.

Я очікую прогресу завдяки роботі та посиленню за рядом позицій, в яких ми терміново потребуємо. У цьому трансферному вікні мені потрібні три гравці, а в наступному — ще три-чотири. За результат відповідаю тільки я, але нам потрібно оновити команду. Сподіваюся, що до матчів з „Лугано“ ми запросимо принаймні двох новачків.

Але найбільш ненормальним я можу назвати те, що в матчі з „Динамо“ ми пропустили три голи за п’ять хвилин. Це просто не спортивно. Такого в моїй кар’єрі ще не було. Так, можна сказати, що ми були хороші в перші 40 хвилин цього матчу, але в футболі грають 90 хвилин», — сказав Станоевич на передматчевій прес-конференції.

Нагадаємо, програвший в протистоянні «Динамо» — «Партизан» продовжить боротьбу в 3-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи, де зіграє з програвшим в іншій парі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів «Лугано» — «Фенербахче».

26.07.2024, 21:17