Колишній форвард збірної України Антон Шиндер завершив професійну кар’єру.
![](/media/posts/2024/07/30/2222.jpg)
Шиндер приєднався до агентської компанії Pro Star, яку очолює Шаблій.
«Колишній нападник національної збірної України Антон Шиндер приєднався до команди Pro Star і представлятиме наші інтереси в Німеччині. Ми переконані, що наша співпраця буде дуже успішною!», — йдеться в повідомленні на сторінці агентства в мережі Іnstagram.
Нагадаємо, за свою кар’єру Шиндер встиг пограти в Україні за «Шахтар», «Таврію», «Чорноморець», «Ворсклу», «Олімпік» і «Минай». Останнім клубом футболіста був німецький «Аммерталь». У складі національної команди України на його рахунку 2 матчі.
Підписуйтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Тільки найгарячіші новини
Читати всі коментарі (1)