Ерік Рамірес у дебютному матчі за «Тігре» відзначився переможним голом (ВІДЕО)

2024-07-31 10:14 Форвард київського «Динамо» Ерік Рамірес, який минулого тижня перейшов на правах оренди в аргентинський «Тігре», вчора ... Ерік Рамірес у дебютному матчі за «Тігре» відзначився переможним голом (ВІДЕО)

Форвард київського «Динамо» Ерік Рамірес, який минулого тижня перейшов на правах оренди в аргентинський «Тігре», вчора провів перший матч за свою нову команду і зумів відзначитися переможним голом.

Ерік Рамірес у своєму першому матчі за «Тігре»

25-річний венесуелець не потрапив до стартового складу «Тігре» на матч чемпіонату Аргентини з «Депортіво Рієстра», але на початку другого тайму вийшов на заміну, а на 79-й хвилині зустрічі ударом з меж штрафного майданчика відправив м’яч у ворота суперника, встановивши тим самим рахунок 2:1 на користь своєї команди, який більше вже не змінився.