«Динамо» вийшло до 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. «Партизан» — «Динамо» — 0:3. Огляд матчу, статистика

2024-07-31 22:52 Цього тижня відбуваються матчі-відповіді 2-го туру кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів сезону-2024/25. В одному з них у ... «Динамо» вийшло до 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. «Партизан» — «Динамо» — 0:3. Огляд матчу, статистика

Цього тижня відбуваються матчі-відповіді 2-го туру кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів сезону-2024/25. В одному з них у середу, 31 липня, у Блеграді зустрічалися місцевий «Партизан» і київське «Динамо».

Ліга чемпіонів. 2-й кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

«ПАРТИЗАН» (Белград, Сербія) «ДИНАМО» (Київ, Україна) — 0:3 (0:1)
Голи: Ярмоленко (17), Ванат (68 пен.), Караваєв (90+3)

Перший матч — 2:6

Предупредження: Філіпович (58), Маркович (90)

«Динамо»: 1.Бущан — 20.Караваєв, 3.Дячук (40.Біловар, 54), 4.Попов, 44.Дубінчак — 10.Шапаренко (17.Лонвейк, 70), 76.Піхальонок — 7.Ярмоленко (22.Кабаєв, 70), 29.Буяльський (К) (18.Андрієвський, 70), 9.Волошин — 11.Ванат (21.Супряга, 78).
Запасні: 35.Нещерет, 51.Моргун, 2.Вівчаренко, 6.Бражко, 23.Малиш, 30.Діалло, 32.Михавко.

«Партизан»: 1.А. Йованович, 26.Філіпович (25.де Медіна, 83), 18.Муякіч, 6.Маркович (К), 4.Юрчевіч (5.Антіч, 79), 29.Захід (10.Натхо, 65), 16.Овусу, 15.Калюлю, 15.Калюлю (7.Ксандер, 65), 50.Лазаревіч, 77.Го Ен Чжун (43.Тріфуновіч, 65), 11.Салданья.
Запасні: 85.Стевановіч, 9.Д. Йовановіч, 19.Шчекіч, 23.Ніколіч, 36.Ковачевіч, 39.Ібрахім, 45.Степанович.

«Динамо» хоч і не вдалося з перших хвилин заволодіти перевагою, але на 17-й хвилині зустрічі кияни відкрили рахунок: у контратаці «біло-синіх» пас Ваната на Ярмоленка, здавалося б, не пройшов, але після сумбурних дій гравців «Партизана» м’яч усе ж таки відскочив до динамівського ветерана, той опинився віч-на-віч із Йовановичем і свого шансу не змарнував — 0:1.

Загалом, «Партизан» грав у цьому матчі трохи краще, більш цілісніше, ніж у першому матчі, але це не заважало «Динамо» контролювати хід гри. Незважаючи на те, що господарі поля нерідко робили спроби атакувати. Тому не дивно, що на 33-й хвилині зустрічі кияни створили ще один гольовий момент — це Шапаренко пробив з лінії штрафного майданчика, і м’яч пролетів у безпосередній близькості від хрестовини воріт сербської команди. Ну а більшого в першому таймі «Динамо» домогтися не зуміло.

А ось на самому початку другої половини зустрічі гості ледь не пропустили — це Салданья пробив головою метрів з восьми після флангового навісу, і м’яч влучив у штангу воріт «Динамо».

Цей момент надихнув «Партизан», і гра стала проходити на половині поля української команди. Але закінчилося це все другим голом «Динамо»: на 66-й хвилині зустрічі Ванат вийшов віч-на-віч із Йовановичем, його збили у штрафному майданчику Марковичем, і арбітр без вагань призначив пенальті, який чітко реалізував сам потерпілий — 0:2.

На цьому господарі поля «закінчилися». Решта матчу пройшла під знаком переваги «Динамо». І на 85-й хвилині після удару Волошина м’яч влучив у хрестовину воріт «Партизана». А потім Попов після навісу зі штрафного відправив м’яч у сітку воріт сербів, але опинився в офсайді. Крапку ж у цьому матчі було поставлено вже в компенсований час другого тайму: Дубінчак вийшов віч-на-віч із воротарем «Партизана», але не поскупився, віддав на Караваєва, який і добив любителів поїздок на матчі з московськими командами — 0:3.

Таким чином, за сумою двох матчів (6:2, 3:0) «Динамо» вийшло до 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, де зіграє з шотландським «Рейнджерсом». Перший матч суперники проведуть 6 або 7 серпня в польському Любліні, а матч-відповідь відбудеться 13 серпня в Глазго.