Шевченко, Ребров, Усик взяли участь в благодійному матчі (ФОТО)

2024-08-06 12:51 Легендарні футболісти київського «Динамо» і збірної України Андрій Шевченко і Сергій Ребров, а також абсолютний чемпіон ... Шевченко, Ребров, Усик взяли участь в благодійному матчі (ФОТО)

Легендарні футболісти київського «Динамо» і збірної України Андрій Шевченко і Сергій Ребров, а також абсолютний чемпіон з боксу у надважкій вазі Олександр Усик взяли участь у благодійному матчі.

«Сьогодні провели благодійний футбольний матч. Два тайми по 25 хвилин. Шість на шість. З замінами. Наша команда „Хартія“, небайдужі спортсмени і люди культури, нарешті зібралися в одному місці в один час. В Києві. Це було непросто, грали проти команди Inzhur. Рахунок 9:7 на користь „Хартії“.

Але це не важливо. Важливо, що 5,2 млн грн йдуть на 13-у бригаду НГУ „Хартія“, яка воює в Харківській області. І воює добре. Дякую усім за підтримку сил оборони!», — написав журналіст Віталій Сич на своїй сторінці в мережі Facebook.

06.08.2024, 12:51
Лига чемпионов Карабах Лудогорец - : - 6 августа 19:00
Мальме ПАОК - : - 6 августа 20:00
Мидтьюлланд Ференцварош - : - 6 августа 20:15