Василь Сачко — про поразку «Кривбасу»: «Нічого страшного не сталося. Це лише перший поєдинок»

2024-08-09 13:37 Колишній бомбардир «Кривбасу» Василь Сачко розповів, що завадило його колишній команді домогтися позитивного результату в першому ... Василь Сачко — про поразку «Кривбасу»: «Нічого страшного не сталося. Це лише перший поєдинок»

Колишній бомбардир «Кривбасу» Василь Сачко розповів, що завадило його колишній команді домогтися позитивного результату в першому поєдинку кваліфікації Ліги Європи з «Вікторією» (Чехія).

Василь Сачко

«Слід зазначити, що „Кривбасу“ згідно з жеребом дістався незручний суперник, який діє в силовій манері, останніми роками постійно виступає в єврокубках. Як на мене, саме цей міжнародний досвід допоміг „Вікторії“ на початку другого тайму додати в динаміці й домогтися перелому в грі.

Ще раз переконуєшся, що без набивання шишок — вершин не підкорити. „Кривбас“, як то кажуть, на одному диханні провів перший тайм, вийшов уперед, але потім стався прикрий збій і суперник скористався помилками в опорній зоні.

Усе ж, нічого страшного в Кошице не сталося. Це лише перший поєдинок. Переконаний, що наставник „Кривбасу“ Юрій Вернидуб із підопічними продуктивно попрацюють над виправленням огріхів, і в Пльзені українська команда діятиме так, як принаймні вчора до перерви в Словаччині. „Кривбас“ довів, що може гостро атакувати, от тільки, щоб реалізація не підвела», — сказав Сачко.