Колишній голкіпер «Кривбасу» і збірної України Ілля Близнюк розповів, чого очікувати від криворіжців у матчі-відповіді проти «Вікторії».
![](/media/posts/2023/09/10/bliznyuk.jpg)
— Зараз у «Кривбасу» буде складна логістика. Протягом тижня потрібно повернутися додому, зіграти матч чемпіонату з «Карпатами», а потім їхати до Чехії. Проблема полягає у відновленні команди. Зуміють впоратися з цим завданням, можна сподіватися на позитивний результат. У повторній грі саме фізичні кондиції вирішуватимуть багато чого. Знову буде пресинг, тиск і все це потрібно витримати. Навіть у невдачах завжди є надія, — сказав експерт.
Підписуйтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Тільки найгарячіші новини
Коментарів поки що немає. Станьте першим!