Старт нового сезону в Англії: «Манчестер Сіті» — володар Суперкубку країни!

2024-08-11 12:40 Вчора, 10 серпня, у Лондоні на стадіоні «Вемблі» відбувся матч за Суперкубок Англії, в якому зустрілись ... Старт нового сезону в Англії: «Манчестер Сіті» — володар Суперкубку країни!

Вчора, 10 серпня, у Лондоні на стадіоні «Вемблі» відбувся матч за Суперкубок Англії, в якому зустрілись «Манчестер Сіті» і «Манчестер Юнайтед».

«Манчестер Сіті»

«Манчестер Сіті» «Манчестер Юнайтед» — 1:1 (7:6 по пен.)

Голи: Сільва (89) — Гарначо (82)

«Манчестер Сіті»: Едерсон — Гвардіол (Аке, 90), Рубен Діаш, Аканджі, Льюїс — Макаті (Бернарду Сілва, 80), Ковачич, О`Райлі (Матеуш Нунеш, 63), Доку (Савіо, 63), Бобб (де Брюйне, 90) — Холанд.

«Манчестер Юнайтед»: Онана — Мартінес, Еванс, Магуайр (Пельістрі, 58), Діоґу Далот — Майну (Коллієр, 59), Каземіро, Маунт (Мактоміней, 58) — Решфорд (Санчо, 83), Діалло (Гарначо, 59), Фернандеш.

У поєдинку, який традиційно є відкриттям нового сезону в Англії, перемогу здобула команда Хосепа Гвардіоли. Усі головні події в матчі відбулись під завісу зустрічі: на гол Гарначо на 82 хвилині «містяни» відповіли точним ударом Сілви за хвилину до завершення основного часу протистояння. У серії післяматчевих пенальті влучнішими були саме чинні чемпіони Англії — 7:6.

Нагадаємо, новий сезон АПЛ стартує вже наступної п’ятниці, 16 серпня, поєдинком «Манчестер Юнайтед» — «Фулхем». Початок зустрічі — о 22:00 за київським часом.