Гвардіола — про дебют Савіо: «У нього неймовірні якості»

2024-08-11 19:12 Наставник «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола похвалив новачка команда Савіньо за його дебют у матчі за Суперкубок ... Гвардіола — про дебют Савіо: «У нього неймовірні якості»

Наставник «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола похвалив новачка команда Савіньо за його дебют у матчі за Суперкубок Англії проти «Манчестер Юнайтед» (1:1, пен. 7:6).

Савіо. Фото — @ManCity

«Він добре увійшов у гру. Він може грати з обох флангів. Зліва він має неймовірну якість і може атакувати один в один. Також у нього чудові флангові подачі. Він допоможе Голанду забивати голи.

Я прошу своїх вінгерів атакувати суперника, навантажувати фланги, вони повинні це робити. Не має значення, якщо ви не ефективний, але ви повинні це зробити. Він зробив це дуже добре протягом 35 хвилин, які він грав», — цитує Гвардіолу прес-служба «Сіті».

20-річний Савіо, який приєднався до «містян» з «Труа», вийшов на поле «Вемблі» на 63-й хвилині замість Джеремі Доку.