«Це для нас урок», — головний тренер «Шахтаря» після 0:1 від «Полісся»

2024-08-12 08:24 Головний тренер донецького «Шахтаря» Маріно Пушич прокоментував поразку своєї команди від житомирського «Полісся» (0:1) у вчорашньому ... «Це для нас урок», — головний тренер «Шахтаря» після 0:1 від «Полісся»

Головний тренер донецького «Шахтаря» Маріно Пушич прокоментував поразку своєї команди від житомирського «Полісся» (0:1) у вчорашньому матчі 2-го туру чемпіонату України.

Маріно Пушич. Фото — shakhtar.com

«У першому таймі ми були недостатньо агресивними на м’ячі, виявили недостатньо бажання вигравати в протиборствах та діючи без м’яча в цілому, тому програли першу половину.

Щодо другого тайму я не маю претензій до команди. Було кілька контратак „Полісся“, які, на щастя для нас, не закінчилися чимось серйозним. Ми ж створили дуже багато моментів у другій половині зустрічі, але нам не пощастило забити. Мі цілком могли відзначитися двічі чи тричі, проте голкіпер суперника був на висоті. На мою думку, нам трохи забракло холоднокровності у завершальній фазі.

Утім я повністю задоволений тим, як моя команда зреагувала не невдалий перший тайм. Це для нас урок, з якого можна багато винести, аби продовжувати працювати та покращуватися щодня», — наводить слова Пушича офіційний сайт «Шахтаря».

Кращий коментар

Dynamo_s_Dnepra
Юра - Наставник
12.08.2024 10:00
В першому таймі +8 хвилин, в другому +12. ВАР переглядав кожен дотик до іржавих. Як же ці днонєтскіє вже задовбали всіх