«Динамо» вийшло в плей-офф раунд кваліфікації Ліги чемпіонів. «Рейнджерс» — «Динамо» — 0:2. Огляд матчу, статистика

2024-08-13 23:39 У вівторок, 13 серпня, відбулися матчі-відповіді 3-го туру кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів сезону-2024/25. В одному з ... «Динамо» вийшло в плей-офф раунд кваліфікації Ліги чемпіонів. «Рейнджерс» — «Динамо» — 0:2. Огляд матчу, статистика

У вівторок, 13 серпня, відбулися матчі-відповіді 3-го туру кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів сезону-2024/25. В одному з них у Глазго зустрічалися місцевий «Рейнджерс» і київське «Динамо».

Ліга чемпіонів. 3-й кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

«РЕЙНДЖЕРС» (Глазго, Шотландія) «ДИНАМО» (Київ, Україна) — 0:2 (0:0)
Голи: Пихальонок (82), Волошин (84)

Перший матч — 1:1

Попередження: Жефте (31), Дьоманде (44)
Вилучення: Жефте (50, повторне попередження)

«Динамо»: 1.Бущан — 20.Караваєв (40.Біловар, 90), 32.Михавко, 4.Попов, 44.Дубінчак — 6.Бражко, 10.Шапаренко (17.Лонвейк, 90) — 7.Ярмоленко (9.Волошин, 68), 29.Буяльський (К) (76.Піхальонок, 75), 22.Кабаєв (45.Брагару, 75) — 11.Ванат.
Запасні: 35.Нещерет, 2.Вівчаренко, 18.Андрієвський, 21.Супряга, 24.Тимчик, 28.Себальйос, 30.Діалло.

«Рейнджерс»: 1.Батленд, 2.Тавернієр (К), 3.Йилмаз (26.Девіс, 77), 4.Преппер, 5.Суттер, 8.Баррон, 9.Дессерс, 10.Дьоманде (21.Стерлінг, 68), 11.Лоуренс (17.Матондо, 85), 22.Жефте, 45.Маккозленд (18.Черни, 46).
Запасні: 31.Келлі, 20.Дауелл, 23.Райт, 38.Кінг, 47.Фрейзер, 48.Маккіннон, 49.Райс, 99.Даніло.

Перший тайм цього матчу пройшов у рівній і дуже напруженій боротьбі. У дебюті зустрічі «Рейнджерс» спробував задавити «Динамо» високим пресингом, але до реальної гостроти це не призвело. А надалі команди поперемінно володіли м’ячем і проводили атаки.

Першими гольовий момент створили динамівці. На 9-й хвилині зустрічі Кабаєв виконав гострий простріл у воротарський «Рейнджерс», голкіпера було відіграно, але Ярмоленку на дальній штанзі замкнути цю передачу не вдалося.

Відповідь шотландців послідувала за десять хвилин — це Жефте після флангової передачі пробив з п’яти метрів, і м’яч пролетів поруч зі штангою воріт «Динамо».

Надалі на полі точилася справжнісінька битва за м’яч у кожному епізоді, тож про гостроту навіть не йшлося. Але найбільш гольовий момент першого тайму виник на 34-й хвилині матчу, коли стрімка контратака «Рейнджерс» завершилася ударом Маккозленда метрів з 20-ти — Бущан у кидку виручив «Динамо». У підсумку ж, на перерву команди пішли з нулями на табло.

У самому дебюті другого тайму «Рейнджерс» залишився в меншості — це Жефте отримав повторне попередження і пішов у душ. І майже одразу після цього в «Динамо» був чудовий шанс: у контратаці «біло-синіх» Караваєв увірвався до штрафного майданчика «Рейнджерс» праворуч, замість пасу на Шапаренка, що був потрібен, завдав удару, але у ворота не влучив. За кілька хвилин Буяльський завдав удару сходу метрів із 12-ти, проте він був заблокований Суттером.

«Динамо», перебуваючи в більшості, зрозуміло, частіше за суперника атакувало, проте господарі поля до своїх воріт намагалися не притискатися, і за кожної нагоди відповідало контратаками. При цьому кияни, як і раніше, залишалися в цьому матчі без жодного удару у воріт. Лише на 81-й хвилині гри Михавко став автором першого точного удару своєї команди — він пробив здалеку, але воротар «Рейнджерс» зловив м’яч.

Зате лише за хвилину другий удар динамівців у площину воріт став результативним — це Піхальонок пробив із лінії воріт, і м’яч влетів точно в нижній кут воріт шотландської команди — 0:1. Не встигли гравці «Рейнджерс» прийти до тями, як знову пропустили: цього разу Шапаренко, увірвавшись у штрафний майданчик суперника, віддав назад точно на Волошина, який набігає, і той у дотик вразив ціль — 0:2. Міг бути й третій гол, але Ванат у компенсований час другого тайму після помилки голкіпера «Рейнджерс» не зумів влучити у ворота.

Таким чином, за сумою двох матчів (1:1, 2:0) «Динамо» вийшло до плей-офф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, де зіграє з австрійським «Зальцбургом». Перший матч суперники проведуть 20 або 21 серпня в польському Любліні, а матч-відповідь відбудеться 27 або 28 серпня в Зальцбурзі.