«Це найгірше суддівське рішення, яке я бачив за всю свою 30-річну кар’єру», — головний тренер «Рейнджерс» після 0:2 від «Динамо»

2024-08-14 06:52 Головний тренер шотландського «Рейнджерс» Філіп Клеман, підбиваючи підсумки матчу-відповіді з київським «Динамо» (0:2) у 3-му кваліфікаційному ... «Це найгірше суддівське рішення, яке я бачив за всю свою 30-річну кар’єру», — головний тренер «Рейнджерс» після 0:2 від «Динамо»

Головний тренер шотландського «Рейнджерс» Філіп Клеман, підбиваючи підсумки матчу-відповіді з київським «Динамо» (0:2) у 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів, що відбувся вчора в Глазго, здебільшого говорив про вилучення захисника своєї команди Жефте за другу жовту картку на початку другого тайму цієї зустрічі.

Філіп Клеман

«У тому епізоді нічого такого не відбувалося. Жефте вистрибнув вище за суперника, він не рухав рукою, вона була поруч із його тілом. І що тут є?

Я намагався зрозуміти рішення арбітра і поставив йому запитання, але він залишився при своїй думці, що це був явний фол і друга жовта картка. Я впевнений, що у його босів буде інша думка.

Не можу сказати, що це вилучення вбило нашу мрію: ми хоч і були вдесятьох, але контратакували. Але просто до цього ми домінували і створювали моменти. Так, „Динамо“ — хороша команда, але ви бачили, як вони втомилися, і ми знали, що у нас тепер будуть чудові моменти. У будь-якому разі, наші гравці продовжували вірити в успіх і після вилучення, але потім ми пропустили два голи поспіль.

Так чи інакше, вилучення Жефте — вирішальний момент, який убив і нашу мрію, і мрію понад 50 000 уболівальників, які перебували сьогодні на стадіоні. Це найгірше суддівське рішення, яке я бачив за більш ніж 30 років своєї кар’єри у футболі. Усі, хто дивився цю гру, бачили, що в першому таймі ми були найкращою командою з контролю м’яча. І ми знали, що супернику не вистачить належного запасу сил на другий тайм. Але рішення однієї людини змінило всю гру. Це справді важко.

У мене багато думок з цього приводу, але, знаєте, якщо я скажу занадто багато, то можу отримати дискваліфікацію, тож давайте я все це залишу при собі. Нам потрібно рухатися далі і робити позитивні висновки з цих двох ігор», — сказав Клеман на післяматчевій прес-конференції.

14.08.2024, 06:52