Головний тренер «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував поразку своєї команди від чеської «Вікторії» (0:1) в матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи, який відбувся вчора в Пльзені. Нагадаємо, за сумою двох зустрічей (1:2, 0:1) українська команда не зуміла пройти в наступний раунд.
«Хочу привітати команду „Вікторія“ з виходом до плей-офф Ліги Європи. Бажаю їм пройти „Хартс“ та довгого турнірного шляху в цьому турнірі. „Кривбас“ зіграє в плей-офф Ліги конференцій. На нас очікує ще один потужний суперник — іспанський „Бетіс“. Для нас це школа. „Вікторія“ перемогла у обидвох матчах завдяки своєму досвіду в європейських турнірах. Суперник десь нас також був сильніший в антропометрії. Хоча щодо самої гри, то у нас також були непогані моменти, але ми їх не використали.
Чого не вистачило для успіху? Багато факторів. Це і нестача досвіду, адже ми робимо тільки перші кроки у європейських турнірах. У „Вікторії“ досвіду значно більше. По-друге, логістика. Супернику набагато простіше з переїздами. „Кривбас“ не може грати вдома, а за кордоном. Наш домашній стадіон — в Кошице. Ви ж розумієте, ми граємо у Словаччині, потім автобусом повертаємось в Україну.
Багато часу витрачаємо на кордоні. Граємо в Україні, а потім знову за кордон. Десь наших гравців в цьому плані не вистачає. Немає тієї свіжості, яка є у наших суперників. Десь ми не встигаємо фізично відновлюватись. Думаю, це найголовніше.
В цілому „Вікторія“ — непоганий суперник, але і „Кривбас“ виглядав гідно. Єдине, що вони здобули дві перемоги, а ми два рази програли. По першій зустрічі: ми не повинні були поступатись в Кошицях, але це сталось. Ще раз вітаю суперника з перемогою», — сказав Вернидуб.
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
16.08.2024 17:05
Все таки це не канабіс, це щось міцніше.
- -1
-
Vas51 °
- Наставник
16.08.2024 14:26
Невже Вернидуб потрапив під вплив Гагаріна?...для якого, негатив - це приємно-:)))
- 0
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
16.08.2024 13:37
Можно ругать "Полесье", "Кривбасс" за такие результаты. А лучше ругать тех, кто ратует за продажу игроков за рубеж. Чуть, что - "надо продавать", он перерос наш чемпионат. Вот и получается, что наш чемпионат все больше и больше опускается вместе с клубами. Клубы "худеют" на хороших игроков и как результат имеем, то, что имеем. Шутка сказать, третья команда страны проигрывает две игры далеко не гранду европейского футбола, тренер говорит о достойной игре команды. Где достоинство у мужиков, в прямом и переносном смысле.
- -2
-
Смажелюк Василь
- Наставник
16.08.2024 13:14
Гідно Грає Динамо, здобуває Перемоги і бали в скарбничку України!!!
- 1
-
viktor sher(all4u)
- Наставник
16.08.2024 12:17
Так можно и договориться до того,что мы вылетели с премьер лиги,но играли лучше всех!
- 1
-
Ihor pashik#73
- Наставник
16.08.2024 12:02
Небінарний виступ Кривбасу. І ось знову, як хлебнув, то почав розуміти справжню проблему логістики. І це потрібно вирішувати на вищому рівні. Це якщо потрібні ті бали в корзину, те представництво, гідне представництво!!, нашого футболу в Європі. Може треба дати дозвіл командам, які виступають в єврокубках, приймати деякі матчі української першості закордоном. Щоб розділити цей тягар логістики. Ну ми ж в одному човні? Ми ж про престиж країни кажемо? Ну може ще якісь думки у кого про це, щось інше, але треба робити заради цього щось. Або не робити і не чекати результатів ще декілька років. Бо головне зараз, втримати нашу державу. Слава нашим ЗСУ! Завдяки їм ми взагалі можемо про той футбол розмовляти. Дяка й шана героям!
- 2
-
luka dobrov(lakiluka)
- Старожил
16.08.2024 11:54
А ще Україна втратила в рейтингу...Сумно і прикро...
- 2
-
Николай
- Наставник
16.08.2024 11:12
"Кривбас" як і "Полісся" спустились на землю. Пан Вернидуб забув, як зовсім недавно називав тих, хто намагається переносити матчі внутрішнього чемпіонату заради єврокубкових, а виправдовується складнощами з логістикою. Красномовний результат його ж словами - слабаки.
- 2
-
Жозе Галицький(zoze)
- Наставник
16.08.2024 10:38
Виступ Кривбаса в Євро кубках, певно що негативний. Але варто побажати Юрію Вернидубу успіхів в наступних турнірах. Свою роботу він виконує пристойно, на високому рівні.
- 1
-
Віталій
- Старожил
16.08.2024 10:24
Кривбас взагалі нулячий,таке складалося враження що Вікторія грала в півсили з запасом і якщо було б потрібно забити ще, вони це б зробили.Не впізнаю команду Вернидуба
- 1
-
Andy Povazhenko(esculap)
- Опытный писатель
16.08.2024 10:18
"Мы сильные .. Мы сильные .. Просто мы очень лёгкие .."
- 2
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
16.08.2024 09:50
Бетіс, який вчора на рівних рубався з Жироною (яка, щоправда вже без Довбика і поки що без Рижика) - чекає на "гідну" трапезу!
- 2
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
16.08.2024 09:34
Гагарін і Юзік дуже засмутяться. І кинуть всі сили на ЧУкр.
- -2
-
Egor Dem
- Опытный писатель
16.08.2024 09:25
Вернидуб-"фраєр муха" я думаю на цьому і його тренерській кар'єрі фарт скінчився.
- 0
-
Залізничник Васильович
- Старожил
16.08.2024 09:21
Кривбас виглядав ніяким, просто ніяким. Здається іноді, що деякі наші клуби мають вихід в єврокубки просто за самоціль. Вийшли - зливаємось, якось так
- 5