«Обидва матчі з «Вікторією» ми провели на дуже високому рівні. Пишаюся командою», — воротар «Кривбасу»

2024-08-16 11:31 Воротар криворізького «Кривбасу» Андрій Кліщук підбив підсумки двоматчового протистояння своєї команди з чеською «Вікторією» (1:2, 0:1) ... «Обидва матчі з «Вікторією» ми провели на дуже високому рівні. Пишаюся командою», — воротар «Кривбасу»

Воротар криворізького «Кривбасу» Андрій Кліщук підбив підсумки двоматчового протистояння своєї команди з чеською «Вікторією» (1:2, 0:1) в 3-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи.

Андрій Кліщук

— По-перше, хочу сказати, що я пишаюсь своєю командою. Ми провели два матчі проти хорошого суперника на дуже високому рівні.

Можна віднести до пасиву тільки перші 20 хвилин другого тайму в Кошицях. Вважаю, ми виглядали краще та повинні були проходити «Вікторію», якби реалізували всі свої моменти.

Причина поразки в матчі-відповіді? Певно, реалізація моментів. Були хороші шанси, аби забити, в першому таймі, але ми не могли як слід розпорядитись мʼячем. Маємо що маємо. Якщо ми додамо в цьому компоненті, то зможемо перегравати таких суперників, як «Вікторія», — сказал Кліщук.

16.08.2024, 11:31