Чемпіонат України, 3-й тур. «Карпати» — «Динамо» — 1:3. Огляд матчу, статистика

2024-08-17 19:53 Цього вікенду відбуваються матчі 3-го туру чемпіонату України сезону-2024/25. В одному з них у суботу, 17 ... Чемпіонат України, 3-й тур. «Карпати» — «Динамо» — 1:3. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі 3-го туру чемпіонату України сезону-2024/25. В одному з них у суботу, 17 серпня, зустрічалися львівські «Карпати» та київське «Динамо». Поєдинок проходив у Львові на стадіоні «Україна».

Фото — fcdynamo.com

Чемпіонат України. 3-й тур

«КАРПАТИ» (Львів) — «ДИНАМО» (Київ) — 1:3 (1:1)
Голи:
Очеретько (1) — Піхальонок (23), Ванат (58), Ярмоленко (90+2 пен.)

Предупредження: Очеретько (79)

«Динамо»: 1.Бущан (К) — 24.Тимчик (23.Малиш, 90+3), 40.Біловар, 32.Михавко, 2.Вівчаренко — 17.Лонвейк (10.Шапаренко, 46), 18.Андрієвський (91.Михайленко, 82) — 9.Волошин (7.Ярмоленко, 73), 76.Піхальонок, 22.Кабаєв (45.Брагару, 73) — 11.Ванат.
Запасні: 35.Нещерет, 15.Рубчинський, 20.Караваєв, 28.Себальйос, 29.Буяльський, 30.Діалло, 44.Дубінчак.

«Карпати»: 35.Кемкін, 11.Мірошниченко, 3.Адамюк (47.Педросо, 90+1), 4.Бабогло (К), 28.Полегенько, 23.Альварес, 20.Очеретько, 8.Чачуа (13.Устименко, 63), 26.Костенко (17.Кузик, 46), 7.Підлепенець (43.Занетті, 63), 10.Невес (33.Шах, 63).
Запасні: 1.Кінарейкін, 9.Тлумак, 16.Рябов, 18.Клименко, 22.Векляк, 41.Домчак, 44.Саків.

Матч почався з холодного душу для «Динамо»: вже на 44-й секунді зустрічі «Карпати» відкрили рахунок. Підлепенець прострілив праворуч у штрафний майданчик киян, де Очеретько, який перебував у цей момент абсолютно без опіки, спокійним ударом сходу, як на тренуванні, відправив м’яч у ворота Бущана — 1:0.

«Динамо» тут же «огризнулося» непоганим дальнім ударом Андрієвського, але він виявився трохи неточним. Незабаром ще небезпечніше пробив Піхальонок — цього разу м’яч ледь не чиркнув об поперечину воріт «Карпат» у районі «дев’ятки».

Але на 23-й хвилині матчу вже ніщо не завадило «Динамо» зрівняти рахунок: Піхальонок пробив метрів із 20-ти, і м’яч після невеликого рикошету влетів під поперечину воріт львівської команди — 1:1.

Після цього «Динамо» заволоділо повною перевагою, а «Карпати», як здалося, знітилися. Втім, до небезпечних моментів біля воріт львів’ян така зміна диспозиції не призвела. У підсумку, на перерву команди так і пішли за рахунку 1:1 на табло.

Зате в першій половині другого тайму «Динамо» все ж таки вийшло вперед: на 58-й хвилині Шапаренко розсікаючою передачею в праву частину штрафного майданчика суперника вивів Ваната віч-на-віч із Кемкіним, і форвард киян холоднокровним ударом відправив м’яч у сітку — 1:2.

Однак на 69-й хвилині зустрічі вже «Карпати» мали супер-момент — це Занетті без перешкод пробив із лінії воротарського, і «Динамо» виручив Бущан, ногою відбивши м’яч.

Надалі «Карпати» зуміли заволодіти перевагою і створили певну напругу біля штрафного майданчика «Динамо». Ба більше, на 81-й хвилині Устименко відправив м’яч у ворота киян, але опинився в офсайді, і гол зараховано не було. Ну а за кілька хвилин усі питання могло знімати вже «Динамо», проте Ярмоленко не реалізував вихід сам на сам із воротарем «Карпат». Утім, на 90-й хвилині гості таки розвинули свій успіх: Кемкін сфолив у штрафному майданчику «Карпат» на тому самому Ярмоленку і арбітр без вагань призначив гол, який сам потерпілий чітко реалізував — 1:3, таким виявився підсумок цієї зустрічі.

Матч «Динамо» в наступному турі, проти полтавської «Ворскли», перенесено на пізніший термін через участь столичної команди у кваліфікації Ліги чемпіонів. Поєдинок же киян у п’ятому турі чемпіонату відбудеться за розкладом: 1 вересня «біло-сині» прийматимуть на своєму полі черкаський ЛНЗ (початок о 15:30).

Олександр ПОПОВ

Кращий коментар

auto-face-face-face
Your Face - Наставник
17.08.2024 20:08
З перемогою всіх ! Я не можу не відмітити те, що друга гра в чемпіонаті не «основою» і перемога. Фактично малою кровʼю та з безліччю моментів. Лише забивай. Схоже СаШо на тренерський лавці надовго та міцно. Дай Боже! Так і далі - лише перемоги!