Юнацька першість України. «Динамо U-19» — «Ворскла U-19» — 3:0: звіт про матч

2024-08-23 16:16 У п’ятницю, 23-го серпня, команда «Динамо U-19» провела матч 4-го туру першості України серед юнацьких команд. ... Юнацька першість України. «Динамо U-19» — «Ворскла U-19» — 3:0: звіт про матч

У п’ятницю, 23-го серпня, команда «Динамо U-19» провела матч 4-го туру першості України серед юнацьких команд. Підопічні Ігоря Костюка зустрілися із полтавською «Ворсклою». Після трьох виїзних поєдинків наша команда провела цей матч вдома, він пройшов на полі НТБ «Динамо» у Віті-Литовській.

Чемпіонат U-19, 4-й тур

«Динамо» — «Ворскла» — 3:0 (3:0)

Голи: Маткевич (2, 12), Андрейко (10)

Попереджені: Маткевич (4), Осипенко (18) — Кухта (48).

«Динамо»: 71. Суркіс (К), 2. Рибак, 4. Захарченко, 5. Сизонюк, 15. Дикий (19. Романюк, 86), 14. Іщенко, 30. Андрейко (16. Шевченко, 75), 22. Осипенко, 18. Саленко (6. Пеікрішвілі, 46), 10. Маткевич (20. Редушко, 75), 21. Герич (9. Лобко, 63).

«Ворскла»: 51. Гречко, 33. Селін, 43. Романець, 22. Багінський, 73. Козінцев, 9. Кривобок (21. Скрипкевич, 46), 10. Тіщенко, 58. Оденцов (К), 37. Карпусь (57. Кухта, 46), 50. Куделін (30. Діденко, 46), 99. Сердюк (92. Хоменко, 68).

Зазначимо, що після трьох турів динамівці набрали сім очок та перебували на третьому місці в турнірній таблиці, а «Ворскла» мала одне очко та розташовувалася на 13 місці.

Динамівці впевнено розпочали матч та вже до 12-ї хвилини вели у рахунку 3:0, створивши собі комфортну перевагу. Спочатку після закидання Андрейка Маткевич прийняв м’яч та поцілив у ворота з лінії воротарського майданчика — 1:0. Надалі динамівці продовжили володіти ініціативою та незабаром збільшили свою перевагу. Осипенко розігнав атаку в центрі поля, віддав лівіше на Дикого — з його ударом впорався воротар, але на добиванні першим опинився Андрейко та «пострілом» із правого кута воротарського майданчика подвоїв перевагу своєї команди — 2:0.

А ще за хвилину Маткевич отримав націлену передачу урозріз з середини поля та впевнено реалізував свій момент, пробивши низом повз воротаря — 3:0. Після цього голкіпер «Ворскли» Гречко впорався з ударом Саленка, а Герич із вигідної позиції пробив трохи вище воріт.

У середині тайму гра дещо заспокоїлася — динамівці створювали напругу біля чужих воріт переважно після стандартних положень та флангових навісів. Були можливості збільшити рахунок у Саленка, Осипенка та Андрейка, але або нашим гравцям не вистачало влучності, або надійно діяв захист полтавців. За цей час «Ворскла» лише кілька разів наблизилася до володінь Суркіса, й особливої небезпеки дії гостей у собі не несли.

Біля протилежних воріт воротар суперника впорався з ударами Осипенка та Герича, а також захисники гостей змогли відбитися після подачі від кутової позначки.

У другому таймі динамівці теж вели гру під свою диктовку, вони регулярно створювали загрозу біля чужих воріт як після стандартних положень, так і після ігрових комбінацій. Здорово «вирізав» м’яч у кут Андрейко, добре пробивав Осипенко, але кожного разу нашим гравцям не вистачало зовсім трохи. У середині другого тайму небезпечних моментів біля воріт обох команд було небагато. У динамівців були активні фланги, також в одному з епізодів після навісу до штрафного майданчика зі стандарту на лівому фланзі верхову боротьбу виграв Лобко, але м’яч після його удару головою пролетів зовсім трохи вище воріт.

Незабаром той же Лобко опинився на ударній позиції, але не зміг переграти Гречка, який впорався з його спробою відзначитися та забрав м’яч. Наприкінці тайму знову близьким до взяття воріт був активний Лобко, але і цього разу Віталію не пощастило. До фінального свистка глядачі забитих м’ячів більше не побачили, тож у підсумку 3:0 — впевнена перемога «біло-синіх».

Зазначимо, що свій наступний поєдинок у юнацькій першості «Динамо U-19» проведе вдома — у рамках 5-го туру наша команда прийматиме черкаський ЛНЗ.

23.08.2024, 16:16