Відомий журналіст Сергій Тищенко — про про результат матчу 4 туру чемпіонату України «Олександрія» — «Шахтар» — 4:3.
«У «Шахтаря» нічого не виходить на старті сезону. Команда виглядає жахливо. Зміна тренера із кожним матчем стає все ближчою. Я не знаю, що може врятувати Пушича, якщо все так буде продовжуватиметься. Я не знаю, чи є сенс чекати на Лігу чемпіонів. Минулого року таке рішення із Патріком нічого не дало.
Все, що відбулося на стадіоні «Ніка», не є якоюсь несподіванкою. Матчі проти «Полісся» та «Лівого берега» були дуже слабкі. Відповідати має не тільки тренерський штаб, але і той, хто запросив Пушича до України — Даріо Срна. Менеджмент «Шахтаря» вже перестав бути ефективним. Родини Срни та Палкіна мешкають в Лондоні. Гостроти у футболі немає вже в обох. Тільки красиві та гучні слова про найкращий «Шахтар» в історії, таланти Судакова, Пушича, але не дії.
Ахметов — бізнесмен. Те, що відбувається на полі — наслідок. Причина — рішення менеджерів. Вони стали неефективні. Нічого нового Палкін чи Срна вже дати клубу не можуть. Потрібний новий підхід, бо дві кризи за рік — це дуже багато», — написав Сергій у Телеграмі.
-
Vas51 °
- Наставник
25.08.2024 10:52
- 1
-
Illia Verigin
- Старожил
25.08.2024 09:11
Следующая игра с Кривбасом может стать для Пушича последней.
- 1
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
24.08.2024 21:45
Треба було не чіпати Йовічевіча
- 0
-
Юрій Танцюра(Jurtschyk)
- Наставник
24.08.2024 20:53
Залишити. Хай ще повчаться)))
- 1
-
Отличница Цветкова + Двоечник Петров = ЖАРА
- Наставник
24.08.2024 20:01
У Динамо после Лобановского уже тринадцатый тренер. У Шахтера после Луческу - уже шестой. Выходит, что Динамо меняло тренера каждые 1,7 года за последние 22 года, а Шахтер менял тренера каждые 1,4 года за последние 8 лет. Так что, есть ли жизнь после Лобановского/Луческу?
- -2
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
24.08.2024 19:41
Реквием по Шахтёру, не ранова-то. Прошлой осенью была похожая ситурция и какой результат? Кто там в клубе, тот не тот, говорить рано. В Шахтере работает система, а это серьезно. Там нет сердец, ставок на талантливых - молодых, перспективных. Там часовой механизм, отрегулируемый многими годами. Как он будет работать посмотрим, но то что будет работать сомневаться не надо. Нам бы свое взять.
- -4
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
24.08.2024 19:53
Чомусь ти про роботу з суддями не згадав, завдяки якій, іржа виграла у Лівого берега і сьогодні відскочила від рахунку 5-2
- 3
-
Валентин 21(Valentin-21)
- Эксперт
24.08.2024 19:33
Чтобы так ВСЕГДА !!!
- 1
-
A weel(anatolij-vikul)
- Наставник
24.08.2024 18:53
Сергей, если Вы журналист, то задайте острый вопрос и поинтересуйтесь откуда взялась победа 5:0 Шахтера над Ворсклой? Выглядит она чистой сдачей игры. Неужели Ворскла все продолжает отдавать долги за победу в позапрошлом сезоне?
- 4
-
Александр Днепровский(Interholding)
- Старожил
24.08.2024 18:31
Дайте ще попрацювати і Пушичу і Срні! Нехай хоч 5-10 матчів програють! ) Нам то приємно! )
- 4
-
Bao Bab
- Наставник
24.08.2024 18:04
Хоть бы кто-то объяснил, почему были уволили Йовичевича, просто интересно же.
- 5
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
24.08.2024 21:46
Гудок пролунав після Фейенорда
- 0
-
Александр Д(AN-505)
- Наставник
25.08.2024 10:38
Йовичевич не вытягивал чемпионат, для его "побед" много приходилось прибегать к подковерным играм. А в еврокубках многое держалось на диком везении, пока не пришел "Фейеноорд" со своим разгромом.
- 0
-
Yuriy(ExplorerYG_fkDK)
- Эксперт
24.08.2024 18:01
==Дарагой Ринат, это не фиаско - просто не фартануло сегодня, мы так готовимся к игре с Реалом и МанСити в ЛЧ. Надо просто падаждать == . Дарио
- 3
-
Петр Матвеев(Matveev)
- Наставник
24.08.2024 18:00
Та ша. Тихо. Дай Бог Пушичу и Срне долгих лет в Шахте и стабильности на сегодняшнем уровне.
- 4
-
Shapych
- Эксперт
24.08.2024 17:54
Зате гравці шахти у всіх в'юхах аж зі штанів вискакують, так хвалять "пушисту" атмосферу.
- 2
-
несерьёзный Лимонович
- Наставник
24.08.2024 18:55
Їх ніхто не спитає. Тут Серну з Палкіндом можуть нагнати!
- -1
-
Shapych
- Эксперт
24.08.2024 20:12
Повірте, прозвучить щось на кшалт - Оце новий тренер - супер!!! А то, той Пушич тільки...
- -1
-
Yuval(Yuval)
- Наставник
24.08.2024 17:50
Як завжди дичина, від цього "відомого" журналіста
- -10
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
24.08.2024 17:47
Кажете, що "родини Срни та Палкіна мешкають в Лондоні"? А вони самі? - скоріш за все, з паспортами країн Євросоюзу, також там проживають; а в Україну лише навідуються. Ну, якщо так, то причини кризи зрозумілі.
- 1
-
Shapych
- Эксперт
24.08.2024 17:52
у нього хатинок по Європі вистачає.
- 3
-
Alexandr
- Опытный писатель
24.08.2024 19:58
Ну и рожа, говорил классик.
- 0
-
Shapych
- Эксперт
24.08.2024 20:30
Як не сумно визнавати, але у нього не рожа. Там іміджмейкери добре попрацювали. не раз чув від жінок - який обояшка.
- -1
-
Игорь Диденко(iskraeb)
- Эксперт
24.08.2024 22:40
У него дворец-бункер в Киевской области, сидит там и не вылазит
- -1
-
Shapych
- Эксперт
24.08.2024 23:19
Перевірена інфа?
- -2
-
Игорь Диденко(iskraeb)
- Эксперт
25.08.2024 01:35
Да
- -2