Руслан Ротань: «Бути на сьомому небі від щастя після перемоги над «Шахтарем» ми не повинні»

2024-08-25 08:03 Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань прокоментував перемогу своєї команди над донецьким «Шахтарем» (4:3) у вчорашньому матчі ... Руслан Ротань: «Бути на сьомому небі від щастя після перемоги над «Шахтарем» ми не повинні»

Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань прокоментував перемогу своєї команди над донецьким «Шахтарем» (4:3) у вчорашньому матчі 3-го туру чемпіонату України.

Руслан Ротань

«Показали характер. Характер колективу. Ви прекрасно розумієте, як важко зібратися, коли програєш 0:2, і перевернути гру. Тим більше, у матчі з таким суперником, як „Шахтар“. Тому це великий позитивний момент. Сподіваюся, цей матч дасть відлік того, до чого ми прагнемо.

Мені дуже сподобалося, який вигляд мала наша команда в другому таймі: вона була агресивною, компактною, знала, чого вона хоче. У підсумку, вже на старті другого тайму ми практично забезпечили собі результат. Але в плані гри з м’ячем нам є над чим працювати. Найголовніше, що у хлопців є розуміння, що треба робити. Думаю, ми покращимо цей компонент нашої гри.

Ми гідно витримали свого роду іспит — матч із чемпіоном країни. Але є велике „але“: що далі? А далі, можу сказати на 100%, у наших суперників буде на нас уже зовсім інший настрій: вони на „Олександрію“ налаштовуватимуться тепер так, як ми сьогодні налаштувалися на „Шахтар“. Ми повинні бути готовими до цього. Тож на нас чекає новий іспит — випробування агресією суперників. Доведеться добре попрацювати. І ми не повинні бути на сьомому небі від щастя після сьогоднішньої перемоги: ми робимо свою роботу і йдемо до своєї мети», — сказав Ротань на післяматчевій прес-конференції.