Юхим Конопля: «Програли зовсім не по грі»

2024-09-08 00:09 Захисник збірної України Юхим Конопля прокоментував поразку нашої національної команди в матчі Ліги націй від Албанії. ... Юхим Конопля: «Програли зовсім не по грі»

Захисник збірної України Юхим Конопля прокоментував поразку нашої національної команди в матчі Ліги націй від Албанії.

Юхим Конопля

«Матч видався дуже важким, знали, що Албанія — незручний і небезпечний суперник. В принципі, як і всі решта команд по групі. Думаю, ми програли зовсім не по грі, адже мали більше моментів, більше ударів по воротах. Пропустили з двох контратак, супернику трохи більше пощастило. Під час першого пропущеного голу у нас в штрафній був сумбур, м’яч потрапив до суперника і він буквально запхав його у ворота з кількох метрів.

У перерві ми домовлялись, що маємо бути терплячими, адже у першому таймі ми володіли ініціативою, нам потрібно було лише нарощувати свою перевагу. Нам це вдалось, коли ми забили гол, але потім був той стандарт і ми пропустили. Коли суперник забиває такі голи, це додає їм упевненості.

Я радий, що вдалось відзначитись голом, але не більше, адже це не допомогло нам виграти. Тому це просто гол і не більше», — сказав Конопля в етері MEGOGO.

08.09.2024, 00:09