Кваліфікація Євро-2025 (U-21). Північна Ірландія (U-21) — Україна (U-21) — 1:2. Забивають Волошин та Брагару

2024-09-11 06:34 У вівторок, 10 вересня, молодіжна збірна України провела свій черговий матч відбіркового циклу Євро-2025 (U-21) — ... Кваліфікація Євро-2025 (U-21). Північна Ірландія (U-21) — Україна (U-21) — 1:2. Забивають Волошин та Брагару

У вівторок, 10 вересня, молодіжна збірна України провела свій черговий матч відбіркового циклу Євро-2025 (U-21) — в гостях, проти «молодіжки» Північної Ірландії.

Відбірковий цикл Євро-2025 (U-21). Група «F»

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ (U-21) — УКРАЇНА (U-21) — 1:2 (0:2)
Голи:
Аллен (81 пен.) — Волошин (10), Брагару (30)

Україна (U-21): Нещерет, Смоляков (Роман, 85), Батагов, Салюк, Крупський, Ярмолюк (Мельниченко, 73), Варфоломєєв (Рубчинський, 55), Очеретько, Волошин (Квасниця, 85), Краснопір (Горбач, 72), Брагару.

Північна Ірландія (U-21): Чарльз, Форбс, Доннеллі, Фогарті, Стюарт (Маккірнен, 46), Девенні, Робінсон (Магі, 46), Девлін, Аллен, Тейлор (Ласті, 73), Келлі (Кроу, 62).

Українці чудово розпочали матч, і на 10-й хвилині Очеретько забрав м’яч на правому фланзі, зіграв у центр штрафного на Волошина, а той у дотик пробив у ближній кут.

За 20 хвилин Брагару зіграв у стінку на правому фланзі штрафного з Ярмолюком, після чого накрутив голкіпера й захисника та пробив у порожні ворота — 2:0. Ще за сім хвилин Краснопір із лівого флангу бив у ближній кут у падінні, але воротар вибив м’яч на кутовий.

На початку другого тайму виник момент уже біля наших воріт — Салюк підставив голову під удар Магі з лівого флангу штрафного. А на 80-й хвилині Батагов завовтузився з м’ячем перед власним штрафним, Аллен його атакував, тож довелось фолити, і наш захисник отримав червону картку, а суперник — право на пенальті. 11-метровий реалізував той самий Аллен ударом у лівий кут. Отже, 2:1 — восьма поспіль перемога молодіжної збірної України у відбірному турнірі.