Младен Бартулович: «У другому таймі нам стало важко — «Динамо» продовжувало тиснути і дотиснуло нас»

2024-09-14 17:44 Наставник «Зорі» Младен Бартулович в етері UPL.TV прокоментував поразку від «Динамо» у матчі 6-го туру чемпіонату ... Младен Бартулович: «У другому таймі нам стало важко — «Динамо» продовжувало тиснути і дотиснуло нас»

Наставник «Зорі» Младен Бартулович в етері UPL.TV прокоментував поразку від «Динамо» у матчі 6-го туру чемпіонату України.

Младен Бартулович. Фото: прес-служба «Зорі»

«У першій половині поєдинку ми добре працювали в обороні, але трохи його не витримали вже у другому таймі. Стало важко, бо „Динамо“ продовжувало тиснути і дотиснуло. „Динамо“ — це „Динамо“, у них великий вибір хороших футболістів.

Чи було проблемою те, що проти киян не грали їх гравці? Завжди футболістів не вистачає на тій чи іншій позиції, але у мене було достатньо виконавців у цьому поєдинку. Ми зробили заміни, але не так всі добре увійшли в гру, як хотілось. Очікували більшого. Можна було також зіграти і спокійніше з м’ячем у певних моментах», — сказав Бартулович.

14.09.2024, 17:44
Чемпионат Украины Верес Шахтер 1 : 1 Закінчився
Кривбасс Александрия - : - 28 сентября 13:00