Дебютний гол Довбика за «Рому» не допоміг римлянам перемогти «Дженоа» (ВІДЕО)

2024-09-15 15:44 Сьогодні, 15 вересня, відбувся матч 4-го туру чемпіонату Італії, в якому «Дженоа» і «Рома» зіграли внічию ... Дебютний гол Довбика за «Рому» не допоміг римлянам перемогти «Дженоа» (ВІДЕО)

Сьогодні, 15 вересня, відбувся матч 4-го туру чемпіонату Італії, в якому «Дженоа» і «Рома» зіграли внічию — 1:1.

Артем Довбик

«Дженоа» — «Рома» — 1:1

Голи: Де Вінтер (90+6) — Довбик (37).

Відкрив рахунок у цьому поєдинку український форвард Артем Довбик, який відзначився дебютним голом за свій новий клуб на 37-й хвилині гри. Цікаво, що головний арбітр матчу щонайменше 5 хвилин чекав підтвердження від судді VAR, щоб зарахувати це взяття воріт.

Однак команда Де Россі не змогла в підсумку здобути першу перемогу в сезоні, дозволивши «Дженоа» відігратися вже в додатковий час. Після подачі з флангу, рахунок зрівняв Де Вінтер — 1:1.

15.09.2024, 15:44
Чемпионат Италии Дженоа Рома 1 : 1 Закінчився
Аталанта Фиорентина 3 : 2 Закінчився
Торино Лечче 0 : 0 Закінчився
Кальяри Наполи 0 : 4 Закінчився
Монца Интер 0 : 0   15 сентября 21:45