Головний тренер «Чорноморця» рекламує ліки

2024-09-16 09:23 По завершенні матчу 6-го туру чемпіонату України «Чорноморець» — «Інгулець» (1:0) головний тренер команди господарів поля ... Головний тренер «Чорноморця» рекламує ліки

По завершенні матчу 6-го туру чемпіонату України «Чорноморець» — «Інгулець» (1:0) головний тренер команди господарів поля Олександр Бабич був у доброму гуморі, адже його підопічним вдалося записати до активу важливих три очка. Причому, «вікторія» була здобута перед самісіньким фінальним свистком, на 4-й компенсованій до другого тайму хвилині.

Олександр Бабич. Фото — chornomorets.football

Прийшовши на прес-конференцію у відповідному настрої, головний тренер «моряків» відверто відповідав на всі питання журналістів. А коли вони вичерпалися і прес-аташе «Чорноморця» Сергій Мартинов підвів межу традиційному спілкуванню, Олександр Бабич після театральної паузи, наче диктор рекламних оголошень виразно промовив: «Спонсор сьогоднішнього матчу — Валідол». Чим викликав сміх у всіх присутніх.

Вставши з-за столу, керманич «Чорноморця» не став поспішати до виходу з конференц-залу. Перебуваючи на хвилі позитивних емоцій, він з доброзичливою посмішкою поручкався з журналістами, а через кілька хвилин потрапив у «полон» невеличкої групи вболівальників біля службового виходу зі стадіону.

Після виграшу в «Інгульця» у матчі, який за календарем повинен був відбутися у Петровому, «Чорноморець» збільшив свій доробок до 6 очок.