7-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Рух» — 0:0. Огляд матчу, статистика

2024-09-21 19:50 Цього вікенду відбуваються матчі 7-го туру чемпіонату України сезону-2024/25. В одному з них у суботу, 21 ... 7-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Рух» — 0:0. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі 7-го туру чемпіонату України сезону-2024/25. В одному з них у суботу, 21 вересня, зустрічалися київське «Динамо» і львівський «Рух». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото — Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 7-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — «РУХ» (Львів) — 0:0

Попередження: Холод (44)

«Динамо»: 1.Бущан — 24.Тимчик, 28.Себальйос, 32.Михавко, 2.Вівчаренко (44.Дубінчак, 86) — 6.Бражко, 10.Шапаренко (15.Рубчинський, 86) — 7.Ярмоленко (45.Брагару, 72), 29.Буяльський (К) (76.Піхальонок, 72), 22.Кабаєв (39.Герреро, 82) — 11.Ванат.
Запасні: 35.Нещерет, 74.Ігнатенко, 3.Дячук, 15.Рубчинський, 18.Андрієвський, 20.Караваєв, 23.Малиш, 40.Біловар, 44.Дубінчак.

«Рух»: 23.Ледвій, 29.Дідик, 4.Холод, 77.Сич, 93.Роман, 15.Підгурський (К), 10.Притула (91.Семотюк, 83), 71.Федір, 14.Квасниця (11.Рунич, 77), 8.Карабін (20.Клайвер, 83), 95.Краснопір (7.Климчук, 88).
Запасні: 1.Герета, 22.Плюман, 47.Квас, 73.Лях, 76.Товарницький.

Стартовий відрізок матчу пройшов у рівній боротьбі, при цьому перший гольовий момент створили гості — це Краноспір на 6-й хвилині зустрічі пробив головою метрів з 10-ти, замикаючи флангову подачу, але спрямував м’яч прямо в руки Бущану.

У «Динамо» ж у нападі довгий час абсолютно нічого не виходило. Ще й «Рух» при кожному перехопленні м’яча прагнув гостро атакувати. Уперше гострота біля воріт гостей виникла лише на 25-й хвилині матчу, коли розіграш динамівцями кутового завершився ударом Бражка метрів із 14-ти, і м’яч пролетів поруч зі штангою.

Ближче до 30-ї хвилини «Динамо» вдалося перевести гру на половину поля «Руху», але й за цих умов гольових моментів біля воріт Ледвія не виникало. А ось гості на 38-й хвилині ледь не відкрили рахунок: Бущан вибив м’яч прямо на суперника, в результаті після розсікаючого пасу Краснопір вийшов сам на сам із воротарем «Динамо», але той зумів виправити свою помилку, ногою парирувавши удар форварда «Руху». А за кілька хвилин уже динамівці, нарешті, створили свій перший по-справжньому гольовий момент — це Ярмоленко за рахунок передачі від Шапаренка прорвався правим флангом, прострілив на рівень лінії воротарського майданчика, де Буяльський замикав цю комбінацію, але спрямував м’яч у голкіпера львівський команди. У підсумку, на перерву команди пішли з нулями на табло.

Другий тайм динамівці розпочали дуже активно, але на 49-й хвилині матчу м’яч опинився саме в їхніх воротах: Роман розсікаючим пасом вивів Краснопіра в ліву частину штрафного майданчика і той зумів відправити м’яч у дальній кут воріт Бущана. Але гол цей зараховано не було через офсайд, який підтвердив і VAR. «Динамо» на це відповіло небезпечним ударом Шапаренка зі штрафного, після якого м’яч просвистів над самою хрестовиною воріт «Руху».

У наступному гольовому моменті знову максимально близьким до успіху були гості — це Карабін пробив з лінії штрафного майданчика «Динамо» і м’яч влучив у штангу. Але відповідь «біло-синіх» виявилася симетричною: Шапаренко завдав технічного удару з лівої частини штрафного майданчика «Руху» — поперечина! Пізніше той самий Шапаренко пробивав уже з центральної зони, метрів із 12-ти, але в цій ситуації львів’ян виручив Ледвій — він у кидку перевів гру на кутовий.

У кінцівці матчу обидві команди прагнули вирвати перемогу, але було видно, що футболісти просто втомилися. Проте і «Динамо», і «Рух» могли забивати і в цьому відрізку зустрічі. Спершу Брагару пробив з лінії штрафного майданчика «Руху» — м’яч пролетів у лічених сантиметрах від штанги. А потім Климчук ударом головою метрів із 10-ти влучив у поперечину воріт «Динамо». І на цьому моменти матчу вичерпалися — нічия, 0:0.

У наступному турі на «Динамо» чекає виїзний матч із «Лівим Берегом». Цей поєдинок відбудеться в неділю, 29 вересня, у Київській області на стадіоні «Арена Лівий Берег» (початок — о 18:00). А до цього, 25 вересня, кияни проведуть у Гамбурзі стартовий матч основного етапу Ліги Європи — проти римського «Лаціо».