Артем Довбик знову забив за «Рому», а також віддав гольову передачу (ВІДЕО)

2024-09-22 21:04 Український нападник італійської «Роми» Артем Довбик відзначився другим голом за свою команду. Артем Довбик 27-річний футболіст ... Артем Довбик знову забив за «Рому», а також віддав гольову передачу (ВІДЕО)

Український нападник італійської «Роми» Артем Довбик відзначився другим голом за свою команду.

Артем Довбик

27-річний футболіст потрапив до стартового складу римлян на сьогоднішній матч чемпіонату Італії з «Удінезе», а на 19-й хвилині цієї зустрічі він ударом із лівої частини штрафного майданчика відправив м’яч у ворота команди суперника.

Ну а в другому таймі українець виступив уже асистентом: саме після передачі Довбика третій м’яч у ворота «Удінезе» відправив Томмазо Бальданці.

Чемпіонат Італії. 5-й тур

«Рома» — «Удінезе» — 3:0 (1:0)
Голи: ДОВБИК (19), Дибала (49 пен.), Бальданці (70, з передачі ДОВБИКА)

«Рома»: Свілар, Анхеліньо, Ндіка, Манчіні, Дібала (Суле, 83), Челік, Пеллегріні (Бальданці, 69), Крістанте (Коне, 83), Пізіллі (Паредес, 60), Ель-Шаараві (Ермосо, 83), Довбик.

Нагадаємо, у попередньому турі Довбик також забив за «Рому» — цей гол став його дебютним у складі римської команди.

ВІДЕО голу та асисту Довбика дивіться в нашому телеграм-каналі.

Кращий коментар

a_ui
a ui - Наставник
22.09.2024 21:31
Красень! Схоже, поступово адаптується в новій лізі. 8.0 від whoscored, найкращий гравець матчу