УЄФА визнав, що головний арбітр матчу Іспанія — Німеччина на Євро-2024 мав призначити пенальті за гру рукою Кукурельї

Теми:
Марк Кукурелья, Сборная Германии, Сборная Испании, Евро-2024

Головний арбітр чвертьфінального матчу Євро-2024 між Іспанією та Німеччиною Ентоні Тейлор припустився помилки, не призначивши пенальті у ворота іспанців за гру рукою захисника Марка Кукурельї у власній штрафній. Це визнав УЄФА, повідомляє портал Relevo.

За інформацією джерела, комітет арбітрів УЄФА повідомив рефері, що цей епізод повинен був закінчитись пенальті у ворота збірної Іспанії. Комітет визнав помилку як головного судді, так і арбітра VAR, який не допоміг розібратись правильно у ситуації.

Нагадаємо, скандальний епізод трапився у першому екстра-таймі за рахунку 1:1. Згодом Іспанія забила вирішальний гол на 119-й. У підсумку, саме іспанці стали тріумфаторами Євро-2024.