Півзахисник «Динамо» Микола Шапаренко в ефірі транслятора прокоментував поразку команди у першому матчі Ліги Європи від «Лаціо» (0:3).
— Все вирішила якість дій у завершальній стадії. У суперника було три моменти в першому таймі — вони їх реалізували і показали нам, як треба завершувати атаки. Всім ясно, що є різниця між чемпіонатом України і єврокубками. «Лаціо» — одна з кращих команд Італії, якісні гравці, звичайно відчувається рівень.
Воротар «Лаціо» показав дуже хорошу гру, зробив кілька сейвів. Він був на висоті. А загалом, що нам розповідали тренери, те італійці і показали на полі. Несподіванкою нічого не було, — сказав Микола.
-
Динамо Легенда(lvv2001)
- Наставник
26.09.2024 16:53
по воротам потрібно бити частіше з льоту...і зрізних дистанцій. тупання біля мяча дає час супротивнику приготуватись
- 0
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
26.09.2024 16:37
Так чому ж ти не брав приклад? Від тебе м"яч як від цегляної стіни відлітав. Скільки ти за гру точних передач віддав?
- -1
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
26.09.2024 15:19
Команда выше головы не прыгнула.Коля отыграл как умеет.Чемпионат чемпионатом,но нужно через него выходить на новый уровень.Но наши игроки думают что всё прохляет и так.Коля тоже наплевал на свою форму.Потому и такой результат.А в таких играх нет времени на обработку мяча,на вольготность в принятии решений.Думать им уже поздно.Уже Коля утратил в своей стоимости-с 300млн.-до 3_х.
- 0
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
26.09.2024 14:49
Сашо і Суркіс НЕ підготували команду до сезону!! Віддали Беніто, а фланги якісно не підсилили.
- 0
-
Serhii L(lusen)
- Опытный писатель
26.09.2024 10:55
Одна з найгірших ігор Шапаренка з початку сезону. Миколо, опустися на землю, ти поки не найкращих, і тобі багато чого треба доводити, й в першу чергу собі.
- 1
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
26.09.2024 12:10
Розовые очки пора снять болельщикам.
- -1
-
Georgiy Nikolaev(G_Nikola)
- Наставник
26.09.2024 10:33
Стільки технічного браку, скільки було у Миколи в цьому матчі, я від нього не бачив вже давно. Нажаль, помилок хватало і не тільки від нього. От і результат.
- 0
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
26.09.2024 10:32
знати і вміти атаки завершувати це різні речі Коля !!! а ще хочеш пограти в хороших топових командах ?? з такою грою можеш і залишитись в Динамо дуже на довго !! що мені кинулось в око це те як поміняли і Шапаренка і Ярмоленгка і Піхальонка і випустили молодь Динамо побігло і могло навіть забити ! це урок для Шовковського хоча і гіркий !!!
- 0
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
26.09.2024 10:32
У взрослого мужчины детский лепет. Они, оказывается не знали, как надо завершать атаки. И это в Динамо.
- -1
-
FC_DK_2025 Д
- Наставник
26.09.2024 10:23
Шурік, може вже пора на своєму сайті в україномовній версії замінити "Лучший коментарий " на "Кращий коментар"????
- 1
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
26.09.2024 10:34
ЧТО ВИ !!?? ШУРІК У НАС РУЦКОГОВОРЯЩІЙ І ПО ЄТОМУ НІЧЕГО НЕ БУДЕТЬ ДЕЛАТЬ !!??
- 3
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
26.09.2024 09:55
За тим як Лаціо реалізували свої моменти стоїть тяжка робота на тренуваннях. Чим займаються на тренуваннях підопічні СаШо незрозуміло.
- 0
-
Сергей Герасимов(vvs70)
- Наставник
26.09.2024 09:44
Рівень чемпіонату складається з рівня гравців. Майстерність на рівні плінтусу, а на характері витягнути не виходить - у мажорчиків його просто немає. У власників клубів були лихі гроші, вони купляли іноземців от і був пристойний рівень. А перелаштуватися на підготовку гравців бажання немає.
- 0
-
viktor sher(all4u)
- Наставник
26.09.2024 09:11
Соперники показали ваш уровень,а он никакой,ваш уровень,языком молоть!!!
- 1
-
Жозе Галицький(zoze)
- Наставник
26.09.2024 05:23
Сказав по ділу, реалізація Лаціо вражає, але і дії Динамо в захисті не допустимі.Це не рівень ЛЄ,це не рівень Динамо.Після уходу Забарного і Миколенко не можемо награти ЦЗ.А все починається ввд захисту.
- 0
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
26.09.2024 04:33
На полі одна команда грає в футбол. а інша тренується *в квадрат*. А Коля - це взагалі шедевр. Мені інколи здається що від пихатості і *самомнєнія* він колись полетить як повітряна кулька. Шапа, люди б*ють по воротах . а ти *щічкою віддаєш м*ячі воротарям. Згадую слова, написані тут одним вболівальником(якого відразу замінусували), як грає Шахтар і як ми. То що він непрпвильно сказав? Шахтар не виглядав так убого на фоні італійської команди в КЧ як ми в ЛЄ. Чекаючи на матч, подивився гру Буде Глімта з Порту. От з кого Шовковському треба брати приклад , а не з МС. Деже грамотна гра в обороні(трикутниками), і прекрасні контратаки. І також молоді хлопці. Без зірок.
- 2
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
26.09.2024 01:56
И теперь вы будете знать и уметь, как завершать атаки?
- 4
-
Алекс DK(Hondalex)
- Старожил
26.09.2024 17:58
Что бы на равных играть с Лацио Динамо надо в ЧУ с 1 по 90 минуту играть на максимуме и каждой команде забивать по 3-5 мячей.
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
26.09.2024 18:25
Перебегать итальянцев в истории отечественного футбола удалось лишь однажды: в полуфинале ЧЕ-1988. То был уникальный случай. Естественно, нынешнему поколению это не под силу даже против второго состава Лацио. Так что причина в другом: в умении забивать голы. А бегом и "умиранием" на поле их не забить.
- 0