8-й тур чемпіонату України. «Лівий Берег» — «Динамо» — 0:3. Огляд матчу, статистика

Теми:
Динамо, Левый берег, Чемпионат Украины
Чемпионат Украины Левый берег Киев Динамо Киев 29 сентября 2024 в 18:00 219

Цього вікенду відбуваються матчі 8-го туру чемпіонату України сезону-2024/25. В одному з них у неділю, 29 вересня, зустрічалися «Лівий Берег» і київське «Динамо». Поєдинок проходив у Київській області на стадіоні «Арена Лівий Берег».

Фото — Юрій Юр’єв

Чемпіонат України. 8-й тур

«ЛЕВИЙ БЕРЕГ» (Київська область) — «ДИНАМО» (Київ) — 0:3 (0:1)
Голи:
Михавко (8), Бражко (61), Рубчинський (90+1)

Попередження: Самар (23), Якимів (80) — Попов (44), Біловар (74)
Вилучення: Самар (80, повторне попередження)

«Динамо»: 1.Бущан — 20.Караваєв, 4.Попов (3.Дячук, 83), 32.Михавко (40.Біловар, 64), 2.Вівчаренко — 6.Бражко (91.Михайленко, 71), 15.Рубчинський — 7.Ярмоленко (22.Кабаєв, 46), 29.Буяльський (К), 45.Брагару (9.Волошин, 64) — 39.Герреро.
Запасні: 35.Нещерет, 10.Шапаренко, 11.Ванат, 18.Андрієвський, 24.Тимчик, 44.Дубінчак, 76.Піхальонок.

«Лівий Берег»: 1.Механів, 2.Соколов, 97.Якимів, 5.Самар, 22.Шаповал, 18.Дідух (К), 29.Приходько, 19.М. Когут (17.І. Когут, 76), 96.Синиця, 26.Галас (11.Войцеховський, 76), 9.Кобзар (50.Семенов, 84).
Запасні: 12.Фастів, 31.Сташків, 3.Дударенко, 6.Сідней, 14.Співаков, 25.Косовський, 27.Астахов, 44.Банада, 45.Непейпієв.

«Лівий Берег» зі стартовим свистком повним складом вишикувався на своїй половині поля, і «Динамо» почало шукати проломи в цих оборонних редутах. Але вже на 7-й хвилині матчу такий пролом був успішно знайдений: під час подачі динамівцями кутового господарі невдало вибили м’яч — прямо на Караваєва, той прострілив у воротарський, і там Михавко з метра розстріляв ворота господарів поля — 0:1.

Цей гол анітрохи не позначився на малюнку гри. «Лівий Берег» продовжував оборонятися всім складом. Однак, на 18-й хвилині зустрічі м’яч знову опинився у воротах господарів поля — це Ярмоленко ефектним ударом п’ятою замкнув флангову передачу Вівчаренка. Щоправда, використання VAR виявило офсайд, і другий гол «Динамо» зараховано не було.

Гості надалі продовжували практично безперервно контролювати м’яч на половині поля «Лівого Берега», і незабаром знову були близькі до успіху: на 25-й хвилині Бражко пробив метрів із 25-ти, і м’яч пролетів у лічених сантиметрах від штанги. Ну а за три хвилини перша гольова нагода була вже у «Лівого Берега»: гості перехопили у штрафному майданчику «Динамо» передачу Брагара на Караваєва, і в підсумку Синиця завдав, здавалося, разючого удару метрів із шести, проте блискуча реакція Бущана врятувала «біло-синіх» від пропущеного гола.

Цей момент явно надихнув «Лівий Берег»: господарі поля стали значно частіше контролювати м’яч і тепер чималу кількість часу проводили на половині поля суперника. Тим не менш, «Динамо» продовжувало контролювати хід поєдинку. Однак до перерви рахунок більше не змінився.

Другий тайм розпочався з града гольових моментів. Спершу Герреро завдав ефектного удару з лівої частини штрафного майданчика «Лівого Берега» — м’яч по дузі летів точно в дальню «дев’ятку» воріт, але Механів у кидку виручив свою команду. Потім Галас пробив головою з кута воротарського майданчика «Динамо», однак спрямував м’яч прямо в руки Бущану. І відразу після цього «біло-сині» двічі поспіль були близькі до успіху. Спершу після удару Брагару м’яч просвистів над поперечиною. А потім Буяльський, помітивши, що Механів занадто далеко відійшов від лінії воріт, спробував його перекинути ударом метрів із 20-ти — поперечина!

Але на 61-й хвилині матчу рахунок таки змінився. Механів, граючи за межами свого штрафного майданчика, вибив м’яч прямо на Бражка, той пробив сходу ледь не з центрального кола, і м’яч, перелетівши голкіпера «Лівого Берега», який біг до власних воріт, опустився в стеку — 0:2.

Домігшись комфортної переваги в рахунку, динамівці дозволили собі трохи скинути оберти. Але «Лівий Берег» нічого особливого з цього витягти не зумів. У всякому разі, за решту часу матчу біля воріт «Динамо» не виникло жодного небезпечного моменту. Ну а «біло-сині» в компенсований час другого тайму довели рахунок до великого — це Рубчинський добре зреагував у штрафному майданчику «Лівого берега» на відскік м’яча і ударом метрів з 10-ти вразив ціль — 0:3.

У наступному турі на «Динамо» чекає домашній матч із криворізьким «Кривбасом». Ця зустріч відбудеться найближчої неділі, 6 жовтня, у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського (початок — о 18:00). А до цього, у четвер, 3 жовтня, динамівці проведуть поєдинок 2-го туру основного етапу Ліги Європи з німецьким «Хоффенхаймом».

Олександр ПОПОВ зі стадіону «Арена Лівий Берег»

Автор: (shurik)

Статус: Наставник (1245 комментариев)