Ганс-Дітер Флік — про матч із «Янг Бойзом»: «Рахунок 5:0 — абсолютно заслужений»

Теми:
Ханс-Дітер Флік, Янг Бойз, Барселона, Лига чемпионов, Чемпионат Испании
Лига чемпионов Барселона Испания Янг Бойз Берн 1 октября 2024 в 22:00 1

Головний тренер каталонської «Барселони» Ганс-Дітер Флік прокоментував перемогу своєї команди в матчі 2-го туру основного етапу Ліги чемпіонів проти швейцарського «Янг Бойз» (5:0).

Ганс-Дітер Флік

— Ми повинні якісніше проводити стартові хвилини зустрічі. Нам потрібно було покращити якість передачи та загалькомандний рух, і ми досягли цього з плином часу. Наша головна ціль — ставати краще з кожною грою.

Ніхто не знає, як все розвинеться в новому форматі Ліги чемпіонів. У нас не було конкретної задачі щодо кількості голів. Ідея полягала в тому, щоб створювати гольові моменти. В останні хвилини матчу мені хотілося, щоб команда забила побільше, і гравцям також це кортіло.

Рафінья грав дуже добре, але команда важливіша за індивідуальні виступи. Ми задоволені Рафіньєю, але без якісного футболу від його товаришів по команді він не зміг би виступати на такому рівні.

Рахунок 5:0 — абсолютно заслужений. Перший гол додав нам впевненості, і тепер ми повинні продовжувати в тому ж дусі, — сказав Ганс-Дітер Флік.