«Шахтар» — «Аталанта» — 0:3. Після матчу. Маріно Пушич: «Ми зробили все»

2024-10-03 06:48 Головний тренер донецького «Шахтаря» Маріно Пушич підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди з італійською «Аталантою» (0:3) ... «Шахтар» — «Аталанта» — 0:3. Після матчу. Маріно Пушич: «Ми зробили все»

Головний тренер донецького «Шахтаря» Маріно Пушич підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди з італійською «Аталантою» (0:3) в 2-му турі основного етапу Ліги чемпіонів.

Маріно Пушич

«Дуже складний поєдинок. Ми протистояли команді, яка для мене є однією з найкращих у Європі за особливостями гри. Це фізично дуже сильна та досвідчена команда. Проте я вважаю, що в перші 20 хвилин ми мали кілька багатообіцяючих ситуацій, щоб зробити більше, ніж змогли. Ми намагалися забити. Потрібно забивати, якщо хочеш виграти. Але ми не змогли. У другому таймі мали набагато більше кращих та перспективніших ситуацій, ніж у першому таймі. Я думаю, ми могли б зробити більше в тих ситуаціях, але не зробили.

На жаль, помітна різниця у рівні. Ми втратили свій шанс, через 30 секунд забили опоненти. Вони карають за кожну ситуацію, яку ми їм дозволяємо. Треба знати, що дуже складно протистояти команді з такими приголомшливими футболістами, їхньою специфічною манерою гри один в один, сильними фізичними якостями. Ми дійсно пробували все: короткі атаки з деякими комбінаціями, довгі атаки, створили кілька ситуацій. Я не можу ні в чому звинувачувати свою команду.

Ми дійсно спробували все, але, як я вже сказав, є різниця в деяких фізичних показниках, коли не можеш постійно відповідати. Так, це був наче візит до стоматолога. Проти них дуже важко грати. Не тільки ми відчули це цього вечора. Можна згадати досвід „Баєра“ у фіналі Ліги Європи, навіть „Реал“ мав з ними труднощі в Суперкубку. Тому ми повинні бути реалістами як команда, і ми такими є. Цього вечора ми спробували все, ми також намагалися грати. У другому таймі ми непогано працювали з м’ячем, досить добре почали перші 20 хвилин першого тайму. Це було трохи забагато для нас, слід бути відвертими. Цей суперник був надто великим і майстерним для нас. Ми зробили все в першому таймі, зробили все в другому таймі, але цього просто було недостатньо у випадку з таким суперником», — сказав Пушич.

03.10.2024, 06:48