Джан П’єро Гасперіні: «З «Шахтарем» виявилося легше, ніж ми думали»

2024-10-03 08:16 Головний тренер італійської «Аталанти» Джан П’єро Гасперіні прокоментував велику перемогу своєї команди над донецьким «Шахтарем» (3:0) ... Джан П’єро Гасперіні: «З «Шахтарем» виявилося легше, ніж ми думали»

Головний тренер італійської «Аталанти» Джан П’єро Гасперіні прокоментував велику перемогу своєї команди над донецьким «Шахтарем» (3:0) у вчорашньому матчі 2-го туру основного етапу Ліги чемпіонів.

Джан П’єро Гасперіні

«Ми провели хороший матч — з першої і до останньої його хвилини. Перед грою я переживав, як усе складеться на полі, але наші дії сьогодні були чудовими, як тактично, так і технічно.

Звичайно, нам допомогло те, що ми закінчили перший тайм із рахунком 2:0, але і після перерви команда, як і раніше, мала дуже впевнений вигляд і контролювала матч. Хороша гра.

Після нічиєї з „Арсеналом“ (0:0, — прим. ред.) у першому турі ця виїзна перемога має для нас вирішальне значення. З „Шахтарем“ виявилося легше, ніж ми думали, але це не привід розслаблятися — у чемпіонаті все набагато складніше, і на нас чекають непрості ігри», — сказав Гасперіні в коментарі Sky Sport.