Андрій Воробей: «Для мене нинішній «Шахтар» — найслабший за останнє десятиліття»

2024-10-03 16:34 Колишній нападник «Шахтаря» Андрій Воробей прокоментував поразку «гірників» від «Аталанти» у Лізі чемпіонів. Андрій Воробей. Фото: ... Андрій Воробей: «Для мене нинішній «Шахтар» — найслабший за останнє десятиліття»

Колишній нападник «Шахтаря» Андрій Воробей прокоментував поразку «гірників» від «Аталанти» у Лізі чемпіонів.

Андрій Воробей. Фото: instagram.com

«Моя думка: Пушич помилився з Грамом, також погано відіграв і інший крайній захисник Педро Енріке. Так, цей бразильський захисник має непоганий потенціал, але він дуже багато помилявся, дозволяв опоненту обігравати себе, робити передачі.

Можна багато говорити, обговорювати, але для мене нинішній „Шахтар“ — найслабший за останнє десятиліття. Звісно, ​​я не знаю, що відбувається у команді зараз. Відмінна риса „Шахтаря“ — швидкість, гра в атаку. Так було всі роки. Що щепить Пушич „Шахтарю“ зараз, не знає ніхто. „Аталанта“ у цьому поєдинку цілком могла забити 5−6 м’ячів. Хоча у другому таймі італійці зупинилися та грали строго за результатом. Лише у другому таймі донеччани щось намагалися створити біля воріт суперника.

У матчі „Шахтар“ — „Аталанта“ наші футболісти здебільшого стояли біля свого штрафного майданчика і не відбирали м’яч. Мабуть все навпаки, потрібно було всього себе віддати на футбольному полі. Таке враження, що проти команди з Бергамо у середу грала команда дитячо-юнацької ліги. Настільки клас гравців відрізнявся», — сказав Воробей.