Колишній арбітр ФІФА: «На жаль для «Олександрії», це порушення і пенальті»

2024-10-07 15:41 Черговий, 9-й тур у чемпіонаті України не обійшовся без емоцій, які були викликані суддівськими рішеннями. Це, ... Колишній арбітр ФІФА: «На жаль для «Олександрії», це порушення і пенальті»

Черговий, 9-й тур у чемпіонаті України не обійшовся без емоцій, які були викликані суддівськими рішеннями. Це, зокрема, сталося в матчі «Олександрія» — «Рух», у якому за рахунку 1:0 на користь господарів було призначено пенальті.

Олег Орєхов

Вирок арбітра, який вказав на одинадцятиметрову позначку на 6-й компенсованій до другого тайму хвилині, миттєво підвищив градус матчу. Олександрієць Мігель Кампош у власному штрафному майданчику наступив на ногу львів’янина Ігоря Краснопіра, і ця його дія не лишилася поза увагою арбітра VAR. Отримавши сигнал від колеги, головний арбітр Дмитро Панчишин довго розглядав епізод на моніторі, після чого й призначив пенальті, який реалізував сам потерпілий.

Зрозуміло, що як до, так і після призначення рефері потрапив в оточення кількох гравців «Олександрії», які висловлювали свої думки щодо епізоду. Незадоволеним був і тренерський штаб господарів на чолі з Русланом Ротанем. Але як би там не було, рахунок було зафіксовано — 1:1.

Ось як прокоментував згаданий епізод для Sport.ua екс-арбітр ФІФА Олег Орєхов.

«На жаль для „Олександрії“, це порушення і 11-метровий, — сказав він. — На відеоповторах чітко видно, що Кампош наступає на ахілл Краснопіра. Це очевидне порушення правил. Хотів би зазначити, що це вдалося визначити тільки завдяки VAR. Адже жоден арбітр цей епізод ніколи не побачив би».

07.10.2024, 15:41