Напередодні поєдинку Ліги націй-2024/2025 із командою Грузії головний тренер національної збірної України Сергій Ребров відповів на запитання журналістів на передматчевій прес-конференцію.
— Сергію Станиславовичу, чому ви не викликано до збірної Єгора Ярмолюка?
— Ми слідкуємо за ним, Єгор допомагає молодіжній збірній і викликаний туди. Зараз ми викликали більше футболістів, які представляють чемпіонат України. Це шанс для футболістів, які представляють національну першість.
— Чому Андрій Ярмоленко спочатку не потрапив до основного списку збірної України, а лише до резервного? Ви говорили про це з ним?
— Ярмоленко не потрапив в основний список збірної, тому що зараз, на мою думку, дуже велика конкуренція серед футболістів із національного чемпіонату. Ми дивимося на Лігу націй як на турнір, в якому можна переглянути кандидатів у збірну України.
Звичайно, я розмовляв із Андрієм, все пояснював. Я вважаю, що він особливий гравець для національної збірної. Я розповів йому свою позицію. Повторюсь, для нас дуже важливо надавати шанс кандидатам, які проявляють себе в національному чемпіонаті.
— Через проблеми з травмами у багатьох футболістів, ви були змушені довикликати інших виконавців. За якими критеріями ви їх обирали?
— Я завжди говорю, що для нас дуже важливо, щоб була конкуренція на кожній позиції в команді. Якщо хтось отримав травму, то ми намагаємося знайти заміну серед кандидатів чи серед гравців із резервного списку.
Важливо, щоб було мінімум по два футболісти на одну позицію. Я вважаю, що ті гравці, які зараз викликані — дійсно на це заслуговують. Багато нових імен, але в тренувальному процесі я не бачу, що вони десь загубилися чи чогось не роблять. Ми надаємо шанс усім.
— Чи буде матч проти Грузії останнім шансом здобути потрібний результат у Лізі націй?
— Ми програли два перші поєдинки. Звичайно, ми повинні показати інший рівень, іншу віру в результат. Футболісти розуміють, що кожен матч на рівні національної збірної — велика подія для нашої країни.
У наступних двох поєдинках ми не можемо говорити лише про результат, а й маємо говорити про бажання, завзятість і те, як ми граємо за країну. Для мене Ліга націй — це більше підготовка до кваліфікації на ЧС. Але, звичайно, цей турнір також дає шанс потрапити у плей-оф відбору на чемпіонат світу.
Крім того, я не можу сказати, що ми не хотіли виграти перші два матчі. Якщо пригадати гру проти Чехії, то ми завдали 20 ударів по воротах, а не лише контролювали м’яч. Ми аналізували матчі Євро, коли команди пробивали 15-16 разів по воротах суперників і вигравали. На жаль, ми поступилися, але ми намагалися перемогти. Звичайно, ми намагатимемося виграти у матчі проти Грузії і показати наш рівень.
— Ви гарно знаєте Лашу Двалі, якого свого часу тренували. Як ви ставитеся до цього гравця?
— Я його чудово знаю. Коли я працював із ним, то він був дуже чесним, відкритим, професіональним. Буду радий бачити його завтра. Не слідкую за ним у клубі, проте в національній команді він демонструє хорошу гру. Я поважаю його, як і збірну Грузії.
Ребров в октябре: "Мы смотрим на Лигу наций как на турнир, в котором можно просмотреть кандидатов в сборную Украины"
интересно что нас ждёт в ноябре
-
Динамо Легенда(lvv2001)
- Наставник
12.10.2024 11:11
не мусольте ці питання Ярмоленка..не мучте Реброва, дайте право вибору тренеру..
- 0
-
Томек Богданов(Tomar)
- Эксперт
11.10.2024 22:59
Интересно, хватит ли ума у реброва сменить после 1 тайма Калюжного, иначе красная очень имоверная.
- -1
-
Константин К(Konstantin7)
- Наставник
11.10.2024 20:26
Как же быстро цели меняются. Оказывается, для нас это уже товарищеский турнир
- 1
-
Андрій Волиняка(viva_la_gloria)
- Эксперт
11.10.2024 14:45
Ребров після матчу з Грузією: "Сьогодні ми грали проти дуже сильного суперника".. Ну і далі по тексту.
- 1
-
Влад Петрак
- Опытный писатель
11.10.2024 14:31
Дожилися...вже і Грузія стала ,,сложной"" . Це дійсно докотилися до нема вже куди...бридко і гидко
- 0
-
Nika Ивонов
- Эксперт
12.10.2024 13:38
Зараз у нас не ті часи, коли спокійно можна "віддаватися" футболу та взагалі іграм та розвагам. На цьому тлі грузини кажуться сильною командою... Вони і раніше непогано грали (Кіпіані, Дзодзуашвілі, Шенгелія, Котрікадзе, Нодія та багато інших), але їх підводив їхній південний темперамент...
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
11.10.2024 14:15
Когда Реброва заменят, спустя некоторое время опять начнется очередной круг нытья о "не таком тренере": уже очень много раз проходили и будут проходить впредь. И продолжаться это будет до тех пор, пока сборная будет состоять из мнимых величин. Словом, корень из минус единицы или деления на ноль.
- 0
-
Гудвин
- Эксперт
11.10.2024 09:11
Це таке..Цікавіше від реброва почуємо після поразки від руськожопих грузинів...
- 0
-
Фёдор
- Наставник
11.10.2024 07:30
Ярмоленко много сделал за сборную и за это ему большое спасибо. Но у каждого футболиста когда нибудь наступает период когда пора. Жаль что Андрей этого не понимает. Потому что бывает совершенно разное завершение выступления за команду. Когда футболист сам принимает решение не выступать за сборную, и когда тренер не видит игрока в команде. Ждём от Андрея правильного решения, а сборной успехов уже с другими игроками.
- 0
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
11.10.2024 17:46
З чого Ви взяли. що "Андрей этого не понимает".
- 0
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
11.10.2024 04:23
Если обьективненько...
- -3
-
D P(Prikup)
- Старожил
10.10.2024 23:23
"Мы смотрим на Лигу наций как на турнир, в котором можно просмотреть кандидатов в сборную Украины." Занавес. (
- 2
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
10.10.2024 22:59
Трудно будет нашим в этих играх.но есть шанс заявить о себе других игроков.
- -3
-
Владимир Тихомиров(Ystas7)
- Наставник
10.10.2024 22:44
Если бы в Украине была большая конкуренция тренеров? А конкуренция игроков, а конкуренция судей(не только футбольных), прокуроров и так далее
- -3
-
Randy !
- Наставник
10.10.2024 22:43
За результат отвечает тренер и только тренер. Надеюсь Ребров знает об этом.
- -2
-
Андрей Лазко(andrei39)
- Эксперт
10.10.2024 23:18
І як Ребров відповів за поразки від Румун, Чехів та Албанців?
- 3
-
Randy !
- Наставник
11.10.2024 00:59
Так я і не захищаю Реброва. Я просто нагадую просту істину, яку я вважаю він має дотримуватись. Доречі його відповіді на незручні питання були доволі дратівливі, що не личить тренеру національної збірної.
- 1
-
Cubinos Partizanos
- Наставник
11.10.2024 13:29
Тоді мені цікаво, хто відповідає за результати тренера?
- 0
-
Андрій Волиняка(viva_la_gloria)
- Эксперт
11.10.2024 14:54
Ой-ой-ой! Ребров аж злякався)))І що ж йому буде за негативний результат (наприклад, останнє місце в ЛН або провал у відборі на ЧС)?) Що це взагалі за формулювання "Тренер (тут ще й з притиском " і тільки тренер ") відповідає за результат?? Яким чином Ребров "відповість"?))) Як відповіли Буряк, Михайличенко? Щось не пригадую.
- 0
-
Владимир Тихомиров(Ystas7)
- Наставник
10.10.2024 22:36
Заслуги Ярмоленко перед Динамо и сборной никто не оспаривает, но сейчас он тормоз.
- 1
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
11.10.2024 17:56
А Зубков - реактивний двигун.)
- 1
-
комментарий удален
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
11.10.2024 04:17
Б..дь... язык выучи... хоть какой !
- 0
-
Złatko .
- Наставник
11.10.2024 17:58
- 1