Ліга націй-2024/25, 3-й тур. Україна — Грузія — 1:0. Огляд матчу, статистика

2024-10-11 23:47 У п’ятницю, 11 жовтня, збірна України провела свій черговий матч у рамках Ліги націй сезону-2024/25. Суперником ... Ліга націй-2024/25, 3-й тур. Україна — Грузія — 1:0. Огляд матчу, статистика

У п’ятницю, 11 жовтня, збірна України провела свій черговий матч у рамках Ліги націй сезону-2024/25. Суперником «синьо-жовтих» була збірна Грузії, а сама гра проходила в Познані на стадіоні «Enea Arena».

Фото — УАФ

Ліга націй-2024/25. Дивізіон «В». Група 1. 3-й тур

УКРАЇНА — ГРУЗІЯ — 1:0 (1:0)
Гол: Мудрик (35)

Предупредження: Матвієнко (28), Калюжний (45+5), Конопля (76), Таловеров (79) — Кашія (11), Двалі (39), Кочорашвілі (63), Шенгелія (69)

Україна: 12.Трубін, 2.Конопля, 13.Забарний, 4.Таловеров, 22.Матвієнко (К), 6.Калюжний (21.Криськів, 90+1), 8.Судаков (15.Сваток, 90+1), 10.Шапаренко, 19.Гуцуляк (20.Зубков, 75), 7.Мудрик (16.Назаренко, 86), 11.Довбик (9.Яремчук, 75).
Запасні: 1.Бущан, 23.Різник, 3.Михайличенко, 5.Бондар, 14.Буяльський, 17.Ванат, 18.Тимчик.

Грузія: 12.Мамардашвілі, 2.Какабадзе, 3.Двалі, 4.Кашія (К), 6.Кочорашвілі (9.Давіташвілі, 71), 7.Кварацхелія, 10.Чакветадзе, 14.Лочошвілі (19.Шенгелія, 59), 15.Гвелесіані (8.Зівзівадзе, 82), 17.Кітеішвілі, 22.Мікаутадзе.
Запасні: 1.Лорія, 23.Гугешашвілі, 5.Кверквелія, 11.Цітаішвілі, 13.Гочолеішвілі, 16.Гуліашвілі, 18.Алтунашвілі, 20.Нонікашвілі, 21.Гоглічідзе.

Збірна Грузії зі стартовим свистком взяла м’яч під свій контроль, але до гостроти біля воріт збірної України це не призвело. Ба більше, перший гольовий момент цього поєдинку створили якраз українці — це Судаков на 8-й хвилині зустрічі атаку своєї команди завершив ударом із правої частини штрафного майданчика грузинської національної команди, і м’яч пролетів поруч із дальньою штангою.

Надалі гра проходила в рівній боротьбі та абсолютно без гостроти й видовищності, але на 35-й хвилині збірна України зуміла відкрити рахунок: унаслідок перехоплення на половині поля грузинської збірної Мудрик отримав м’яч, змістився з лівого флангу до центральної зони й дошкульним ударом метрів із 20-ти відправив м’яч у нижній кут воріт Мамардашвілі — 1:0.

Залишок першого тайму пройшов під знаком атак збірної Грузії, але до гольових моментів біля воріт збірної України це не призвело.

Другий тайм розпочався зі ще одного небезпечного удару Мудрика — він пробив з лінії штрафного майданчика точно під поперечину, але збірну Грузії виручив Мамардашвілі, який у кидку зумів перевести гру на кутовий.

Загалом же, у другому таймі на полі точилася відносно рівна гра без особливої гостроти — ні Україна, ні Грузія не мали можливостей змінити рахунок, створюючи лише напівмоменти біля воріт суперника.

Наприкінці матчу збірна Грузії все ж змусила українців «сісти» на свої ворота, і в останні хвилин десять гри «синьо-жовті» провели в обороні. Але і в цих умовах у грузинів не було шансів відігратися. Щоправда, на 89-й хвилині м’яч усе ж опинився у воротах збірної України, але вся завершальна стадія цієї атаки грузинської збірної проходила після офсайду. У підсумку, арбітр зафіксував мінімальну перемогу збірної України — 1:0.

У паралельному матчі 3-го туру першої групи Дивізіону «В» Чехія обіграла на своєму полі Албанію — 2:0. У результаті, турнірне становище команд у цій групі набуло такого вигляду: