Юнацька збірна України здобула другу перемогу у першому раунді відбору до Євро-2025

2024-10-12 18:02 Юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2008 року народження) в другому поєдинку першого кваліфікаційного раунду ... Юнацька збірна України здобула другу перемогу у першому раунді відбору до Євро-2025

Юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2008 року народження) в другому поєдинку першого кваліфікаційного раунду Євро-2025 зустрілася з Казахстаном.

Євро-2025 U-17. Перший кваліфікаційний раунд. Група 4

Україна U-17 Казахстан U-17 — 3:0 (0:0)
Голи
: Андрейко (69), Залипка (72), Джурабаєв (73)

Україна: Хадасевич, Мельник (Соломон, 46), Милокост (Ткаченко, 46), Оніщук, Залипка, Люсін, Петровський, Кутя (Джурабаєв, 61), Андрейко (Шишкевич, 81), Зудін, Зубрій (Меншиков, 81).

Казахстан: Алдашев, Канесбеков, Нурбулат (Валікхан, 74), Калієв (Ісмагулов, 46), Джеханбек, Калікулов, Нургалі, Сатпаєв (Оринбассар, 70), Петрик (Смаков, 84), Бекболат (Артурулі, 74), Трубін.

У першому матчі відбірного міні-турніру в Бельгії підопічні Юрія Мороза здобули вольову перемогу над Косовом (4:2). Сьогодні ж в Ейпені їм протистояв Казахстан.

У першому таймі синьо-жовті володіли ігровою і територіальною перевагою, створили багато моментів, однак м’яч вперто не йшов у ворота суперника. Удари Залипки, Мельника, Зудіна та Люсіна або йшли у порожнечу, або чудово грав голкіпер казахстанців.

У другому таймі довгий час ситуація була дзеркальною, але тільки до 69-ї хвилини. Після неї збірна України продемонструвала ударні чотири хвилини. Спочатку Іван Андрейко відкрив рахунок у зустрічі. Ще через три хвилини Арсен Залипка подвоїв перевагу українців, а ще через хвилину Мухаммад Джурабаєв втретє розписався у воротах Алдашева.

Після цього наша команда заспокоїлася і спокійно довела поєдинок до перемоги — 3:0. Якщо ввечері Бельгія не програє Косову, синьо-жовті достроково вийдуть до другого раунду.

Свій наступний матч у кваліфікації Євро-2025 U-17 збірна України проведе 15 жовтня проти команди Бельгії.