Ліга націй-2024/25, 4-й тур. Україна — Чехія — 1:1. Огляд матчу, статистика

2024-10-14 23:40 У понеділок, 14 жовтня, збірна України провела свій черговий матч у рамках Ліги націй сезону-2024/25. Суперником ... Ліга націй-2024/25, 4-й тур. Україна — Чехія — 1:1. Огляд матчу, статистика

У понеділок, 14 жовтня, збірна України провела свій черговий матч у рамках Ліги націй сезону-2024/25. Суперником «синьо-жовтих» була збірна Чехії, а сама гра проходила у Вроцлаві на стадіоні «Тарчинські Арена».

Ліга націй-2024/25. Дивізіон «В». Група 1. 4-й тур

УКРАЇНА — ЧЕХІЯ — 1:1 (0:1)
Голи: Довбик (52 пен.) — Черв (18)

Попередження: Криськів (75) — Климент (90+3), Лінгр (90+4)

Україна: 12.Трубін, 2.Конопля (18.Тимчик, 80), 13.Забарний, 4.Таловеров, 22.Матвієнко, 6.Степаненко (К) (15.Калюжний, 64), 8.Судаков, 10.Шапаренко (21.Криськів, 64), 19.Гуцуляк (20.Зубков, 22), 7.Мудрик, 11.Довбик (9.Яремчук, 80).
Запасні: 1.Бущан, 23.Різник, 3.Михайличенко, 5.Сваток, 14.Буяльський, 16.Назаренко, 17.Ванат.

Чехія: 1.Коварж, 6.Вітік, 7.Крейчі, 8.Боржіл (2.Змрзли, 70), 5.Цоуфал, 22.Соучек (К), 12.Черв, 14.Дроти (9.Гложек, 58), 17.Черни (20.Лінгр, 58), 15.Шульц (11.Кухта, 90+1), 19.Хори (3.Климент, 70).
Запасні: 16.Кінскі, 23.Едлічка, 4.Гранач, 10.Чванчара, 13.Кушей, 18.Калвах, 21.Крал.

Збірна Чехії спробувала заволодіти стартовою перевагою в цьому матчі, але перший гольовий момент створили українці — це Мудрик прискорився лівим флангом, віддав у центр штрафного майданчика на Шапаренка, який без перешкод пробив метрів з 8-ми, але спрямував м’яч набагато вище воріт.

Відповідь чехів послідувала через п’ять хвилин у вигляді небезпечного удару Шульца метрів з 14-ти — точно в ціль, і Трубін хоч і зреагував, але м’яч у руках утримати не зумів, що обернулося легкою панікою в оборонних порядках української збірної.

Однак свій наступний гольовий момент чеська збірна реалізувала. Після подачі кутового Конопля вибив м’яч прямо на Черва, який ударом сходу з-за меж штрафного майданчика відправив м’яч у ворота Трубіна — 0:1.

Цього гола чехам виявилося недостатньо: вони продовжували діяти гранично інтенсивно, пресингували і не дозволяли українцям спокійно проводити атаки. Гра в решті відрізку першого тайму проходила практично в рівній боротьбі, але без гостроти. Відзначити можна лише парочку дальніх ударів по воротах збірної України, після яких м’яч пролітав поруч із каркасом воріт. У компенсований час чехи зуміли таки відправити м’яч у ворота Трубіна, але з офсайду. У підсумку, перший тайм так і завершився з рахунком 1:0 на користь збірної Чехії.

Другий тайм розпочався з пенальті у ворота чеської збірної за гру рукою, який впевнено реалізував Довбик — 1:1.

Пропустивши, чехи кинулися в атаку і часом закривали збірну України на її половині поля. Ось тільки моментів біля воріт «синьо-жовтих» не виникало. Ну а ближче до хвилини 70-ї гра вирівнялася. Проте на 77-й хвилині чехи були близькі до голу, але Трубін зумів накрити м’яч після того, як Гложек пробив метрів із 8-ми. Втім, і Коваржу незабаром довелося потрудитися, щоб впоратися з ударом Зубкова зі штрафного. Але більшого ні збірна України, ні збірна Чехії цього вечора домогтися не зуміли.

У паралельному матчі 4-го туру першої групи Дивізіону «В» Грузія поступилася на своєму полі Албанії — 0:1. У результаті, турнірне становище команд у цій групі набуло такого вигляду: