Деклан Райс: «Наївність зіграла злий жарт із «Арсеналом»

2024-10-21 02:41 Півзахисник лондонського «Арсенала» Деклан Райс прокоментував поразку від «Борнмута» (0:2) в матчі 8-го туру АПЛ. Деклан ... Деклан Райс: «Наївність зіграла злий жарт із «Арсеналом»

Півзахисник лондонського «Арсенала» Деклан Райс прокоментував поразку від «Борнмута» (0:2) в матчі 8-го туру АПЛ.

Деклан Райс

— Ми тричі вставляли собі палки в колеса у восьми матчах, а вдома проти «Брайтона» і на виїзді проти «Манчестер Сіті» нам вдавалося вийти сухими з води. «Борнмут» був наполегливий і зробив рахунок 2:0.

Я пишаюся гравцями за те, як вони билися, навіть удесятьох, але ця наївність... Нам потрібно перестати робити помилки, тому що ти хочеш грати в повному складі 90 хвилин, і саме це є запорукою перемог у футбольних матчах.

Вдесятьох ми показали великий характер, залишаючись у грі. Мартінеллі мав чудовий момент, коли голкіпер прочитав гру і зробив відмінний сейв, а через хвилину ми пропустили в рутинній ситуації, в якій ми зазвичай сильні, — сказав Деклан Райс.