«Вчинок Михавка мені незрозумілий», — екс-арбітр ФІФА

Теми:
Рома, Тарас Михавко, Лига Европы, Динамо
Лига Европы Рома Рим Динамо Киев 24 октября 2024 в 19:45 387

Колишній арбітр ФІФА Мирослав Ступар прокоментував ігровий епізод на 22 хвилині поєдинку Ліги Європи між «Ромою» та «Динамо» (1:0), який закінчився призначенням пенальті у ворота киян.

Мирослав Ступар

— Поточний сезон надовго запам’ятається стоперу динамівців Тарасу Михавку, який вже двічі відзначався автоголами. Все ж, цьому можна знайти виправдання: рикошет, нещасний випадок.

Але вчинок Михавка на 22-й хвилині в матчі з «Ромою» мені незрозумілий. Гравець господарів Томмазо Бальданці прокинув собі на хід м’яч до штрафного майданчика, ніякої загрози, там вистачає київських футболістів. Але Михавко чомусь тримав італійця за футболку.

Арбітр знаходився поруч й справедливо призначив пенальті. Думаю не тільки в мене склалося враження, що киянин порушував правила спеціально.
Саме завдяки цьому порушенню Артем Довбик вивів «Рому» вперед, реалізувавши 11-метровий, — сказав експерт.