В’ячеслав Заховайло: «Розбирати тактику команд у матчі «Динамо» — «Шахтар» — приниження інтелекту. Безглуздий матч»

2024-10-28 08:17 Відомий менеджер і експерт В’ячеслав Заховайло поділився своїми враженнями від матчу 11-го туру чемпіонату України між ... В’ячеслав Заховайло: «Розбирати тактику команд у матчі «Динамо» — «Шахтар» — приниження інтелекту. Безглуздий матч»

Відомий менеджер і експерт В’ячеслав Заховайло поділився своїми враженнями від матчу 11-го туру чемпіонату України між київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем» (1:1), який відбувся вчора в столиці.

В’ячеслав Заховайло

«Шоу не вийшло. Хаос у першому таймі від обох команд. Багато непотрібних фолів і браку. Треба визнати, „Шахтар“ виглядав у першому таймі більш заряджено й агресивно. А що з „Динамо“? Шовковський прийняв рішення грати в структурі двох опорних. Рішення тренера треба поважати, це його зона відповідальності за результат.

Вимушена заміна Попова! Краще йому не знати, про що я подумав у цю хвилину. Якщо на десятій хвилині ти схопився за попу, значить ти був не готовий до гри і підвів команду. Для мене травма захисника — це відкритий перелом. Іншого я не приймаю.

Біловар вийшов на заміну і зробив великий внесок у результат зустрічі. Ніжки не прибирав, боровся як чоловік. Нехай йому не вистачає майстерності, але в сміливості йому не відмовиш.

Другий тайм. „Шахтар“ забив. Багато хто скаже, мовляв, рикошети, пощастило. Я дотримуюся іншої думки. Використали невміння гравців „Динамо“ оборонятися під час стандартів.

Усе змінило вилучення. Криськів тупо підвів команду. Непотрібний фол у центрі. Підкат ззаду, влучив в ахілл Крістіану — чиста червона картка. Ситуація кардинально змінилася. Спасибі Караваєву, забив. Активність киян була логічною.

Хочу поставити запитання Волошину. Тобі куди треба влучити м’ячем, щоб ти забив із п’яти метрів у порожні ворота? Питання до Ваната. Ти сьогодні взагалі був на полі? Чи ми знову грали вдесятьох?

Розбирати тактику обох команд — приниження інтелекту. Безглуздий матч.

Усім добра! Слава Україні!», — написав Заховайло на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

28.10.2024, 08:17