Український блогер Борис Гелерман прокоментував допінг-скандал за участю півзахисника збірної України Михайла Мудрика.
«Але ж навколо цих двох, як би сказати м’якше, «моральних авторитетів», шановний Сергій Станіславович Ребров (зрозуміло, не сам, очевидно, що за підказкою інших, ще більш авторитетних панів) намагався будувати збірну України. Як свого часу його товариш по нападу і попередник по збірній (за підказкою тих же авторитетних товаришів) намагався будувати збірну навколо Віті Коваленка.
Але, як то кажуть, не було б щастя, та нещастя допомогло. І це не порожні слова. Дуже хочеться сподіватися, що тепер атмосфера в збірній стане чистішою, здоровішою. І це піде на користь і грі команди, і результатам, що показуються. Зрозуміло, якщо Реброву не підкажуть авторитетні громадяни тепер будувати збірну, наприклад, навколо Судакова і Крисківа або там Зубкова.
Але поки виходимо з того, що є. І втрата Мудрика для збірної — це, на мою скромну думку, не просто знахідка і подарунок згори, це, повторюся, шанс на оздоровлення. І навіть якщо відкинути суто моральні аспекти…
Розумієте, тут доречною може бути така аналогія. Збірна з Мудриком — це як умовний пацан на районі, у якого є з собою ніж-викидуха, подарований старшим братом. І він постійно розмахує цим ножем, щоб усі боялися. Тим самим показуючи, що, крім цього ножа (який, до того ж, викидається через два рази на третій, та й сам цей ніж тупий як валянок), у нього більше нічого немає. І варто нарватися на тих, хто не боїться або просто більш досвідчений у вуличних баталіях, — так цей «козир» цьому умовному пацану і засовують кудись глибше. Як це вже не раз було з нашою збірною.
Тож будемо сподіватися на оздоровлення. Але не можу не закінчити тут класичною фразою: от жалко пацана…» — написав блогер.
-
Віталій(lionel)
- Опытный писатель
22.12.2024 02:26
Не хочу танцювати на кістках, але я завжди казав, щоб мати таких мудриків в команді, то треба ще 2-3 гравці на полі, які будуть підчищати його вічні провали, обрізки і небажання грати у відборах (про те, що цей клоун забував, де закінчується поле, я взагалі промовчу). Це вам не Месі з Крішом, які могли собі позволити такі вольності, бо вони ТАЛАНТИ і одним фінтом могли і ще можуть вирішити долю матчу. Цей білобрисий любитель кацапських жінок - просто навіть не китайська підробка вище згаданих зірок, а так дешева підоробка китайської підробки. Скоро там буде і Судаков. Відсутність любителя руского міру - це однозначний плюс для збірної. Але ще б тренера нам....
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
21.12.2024 23:18
Я далеко не фанат Мудрика, вважаю його досить посереднім, за розумовими даними гравцем, але в нього є чудові фізичні данні, які могли б зробити його досить корисним гравцем... Тепер це буде зробити набагато складніше.
- 0
-
Віталій(lionel)
- Опытный писатель
22.12.2024 02:27
руская женщіна, мельдоній, відсутність розумових здібностей... Совпадєніє? Нє думаю...
- 0
-
Cubinos Partizanos
- Наставник
20.12.2024 11:15
Блогер - звичайний провокатор. У футболі розбирається так собі. Свої блоги будує на тонких скандальних темах. Раніше таких називали простим коротким словом - троль.
- 0
-
Галас Оксана
- Наставник
19.12.2024 12:38
Якщо цей пан добре розбирається у футболі, нехай запропонує своїх кандидатів до збірної. Можливо, Ребров їх розгляне і візьме до уваги, а так обгадив не тільки Мудрика, а також інших футболістів збірної і Реброва з Шевченком. Один негатив.
- -2
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
19.12.2024 13:19
Разве неправда насчет Коваленко в сборной? До сих пор загадка зачем его вообще вызывали. А когда выпускали в старте, то сборная будто в 10-м играла
- 1
-
Галас Оксана
- Наставник
19.12.2024 18:30
Про Коваленка правда, але то було давно і при тренерстві Шевченка. А блогер закликає не викликати не тільки Мудрика, але також інших футболістів. Хто ж буде грати?
- 1
-
Pike
- Старожил
19.12.2024 11:06
Кожна думка має право на життя.
- 1
-
Vadim
- Эксперт
19.12.2024 10:58
Ну і як вам аналогії ?!!
- -2
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
19.12.2024 10:39
той хто написав цю дурну писанина повний ідіот не інакше !!!
- 0
-
Oler O(Oler)
- Эксперт
19.12.2024 10:01
Реально якийсь тупий "понос" думки)
- -3
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
19.12.2024 09:15
Не знаю кто это, но, в целом, согласен с ним
- 1
-
Максим Maxym
- Старожил
19.12.2024 08:11
Напевне блогер Борис Гелерман із клану вацко-леоненків.
- 0
-
xacan basten
- Наставник
19.12.2024 00:01
Що за дурня, хто це такий? Може й мені якусь фігню написати для приколу?
- 1
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
18.12.2024 23:12
О футболе ни слова. Но обоср... л всех. И Шевченко, и Реброва, и Мудрика. Типичный блогер.
- 6
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
18.12.2024 23:10
Аналогія також дуже глибока та художня. Шановна новинна редакція сайту, не тягайти сюди це чудо блогосфери, просто прохання.
- 3
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
18.12.2024 23:08
Це треба бути зовсім далекою від світу спорту людиною, щоб просто думати, що той фуфел Михайло приймав спеціально, ризикуючи баном. Це не та речовина. А ловили багато на ній у перехідний період, воно ще й виводиться з жирових тканин доволі непередбачувано. Воно не є основним й дієвим препаратом, використовався як суппорт, як стал баном (там недосліджена ані користь ані щкода - воно в допінгу, бо у виробника нема грошей на дослідження про його використання у спорті, мабуть конячими дозами, є тільки для цивільного, по інструкції виробника). А зручно або для зловмисника, воно просто купляється, або для випадкового, з якоюсь фігнею, яку звісно розумний футболіст не має жерти, але ж то Мудрик.
- 0
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
19.12.2024 00:45
Так воно ж, ніби як, вводиться виключно інʼєкцією. Тобто їсти він того не міг. Якщо не свідомо, тоді питання хто робив ту інʼєкцію?
- 1
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
19.12.2024 18:14
чому тільки ін'єкцією? Моя родичка мельдоній приймає в таблетках. Дохтур прописав, як вона говорить - для серця.
- 0
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
19.12.2024 18:19
Для профілактики або лікування, можливо.
- 0
-
Петр Матвеев(Matveev)
- Наставник
18.12.2024 22:48
Это же надо иметь такой запас. Одним махом всех ...
- -2