Головний тренер збірної України Сергій Ребров в ефірі MEGOGO підбив підсумки матчу-відповіді зі збірною Бельгії (0:3) у плей-офф Ліги націй за право виступати в Дивізіоні «А» цього турніру, який відбувся минулої неділі в Генку. Нагадаємо, за сумою двох зустрічей (3:1, 0:3) українська команда поступилася в цьому протистоянні.
— Які у вас зараз емоції?
— Ну, які емоції... Як у всіх уболівальників: на жаль, усі ми зараз засмучені. Вважаю, ми сьогодні не заслуговували на перемогу. Ми повинні були більше грати з м’ячем, повинні були грати вперед. Але, водночас, зазначу, що сьогодні нам протистояв дуже агресивний суперник, який набагато краще контролював м’яч, ніж у першому матчі.
— У чому додала збірна Бельгії порівняно з першою зустріччю?
— Додала в агресії, бажанні, пресингу, у всіх компонентах гри.
— Коли сьогодні настав переломний момент?
— Не знаю... У першому таймі ми грали дуже низьким блоком, але майже нічого не дали Бельгії створити біля наших воріт. Що стосується другого тайму, то тим хлопцям, які відіграли 90 хвилин у першому матчі, було досить важко. Наприкінці матчу втома почала даватися взнаки.
— Чи могла в цих умовах ваша команда зіграти ефективніше в атаці?
— Могла, і ми намагалися, але, на жаль, не зіграла. Як я вже сказав, ми грали проти сильного суперника. Хто б що не казав, але збірна Бельгії — це топ-суперник, вона сьогодні це довела.
— Чи можна говорити, що невихід збірної України до Дивізіону «А» Ліги націй — це трагедія, чи головне завдання — це вихід до фінальної частини ЧС-2026?
— Зараз усі засмучені. І сьогодні це сприймається всіма як трагедія. Але подивимося завтра. Дуже важливо підготуватися до відбіркового циклу ЧС-2026. У нас попереду два товариські матчі, де ми можемо перевірити кандидатів у збірну. І все, далі нічого немає. Наше завдання — потрапити на ЧС-2026, будемо готуватися до відбіркових матчів.
Текстова розшифровка — Dynamo.kiev.ua, при використанні матеріалу гіперпосилання обов’язкове!
-
Ігор Равлінко
- Наставник
27.03.2025 02:41
Обгадився радіолюбитель в черговий раз , збірна на чолі з Ребровим , це шлях в нікуди . Буде і дальше нас мучити . СТИДОБА !!!!
- 0
-
Yevgen Borshch
- Опытный писатель
24.03.2025 12:45
Ну Сергій Станіславович зробив все що міг щоб Бельгія виграла, з такою тактикою це було очевидно.
- 0
-
Ігор
- Начинающий писатель
24.03.2025 12:15
Ну а хто казав, що ми хочемо в А? Ніби то так, але не бажано. Бельгія в першому матчі була настільки жахлива (неочікувано), що наші запороли і забили аж 3 гола. Думаю мало бути 2.Але так сталося як сталося. Франція 2.0.Той самий сценарій.
- 0
-
Болела Болелов
- Наставник
24.03.2025 11:37
Мне кажется, что этот матч с Бельгией опять показал, что выходя на матч с достаточно сильной командой с мыслями о том, чтобы удержать какой-то нужный счёт приводит условно в 9 случаев из 10 к печальному результату. А всё показывало именно это - отсюда и автобус и затягивание времени и жёлтая Зинченко и т.д. Огромная важность имеет настрой команды. А просидеть на своей половине поля, в своей штрафной и не получить - маловероятно для большинства команд, тем более для нашей.
- 0
-
kostyar
- Старожил
24.03.2025 10:55
Трусливая тактика. Когда выставил 5 защитников, то сразу стало понятно что будет автобус.
- 1
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
24.03.2025 09:57
После 71 минуты расстраивался все больше и больше. Потом остыл и оценив увиденное на поле пришел к выводу, что все закономерно. Все решает индивидуальное мастерство, тренерская установка на игру, выполнение игроками этой установки. Если нет первого, а ира показала, что бельгийцы намного сильнее в этом компоненте, то остальные два пункта не выполнимы. Что собственно говоря и произошло.
- 0
-
вадим олефир(dimva)
- Наставник
24.03.2025 09:07
ну непросто стоять раком всю гру і ще й отримувати задоволення
- 1
-
Vadim
- Эксперт
24.03.2025 08:59
Позорище !!
- 0
-
Динамо Легенда(lvv2001)
- Наставник
24.03.2025 08:57
в першому матчі теж не заслуговували по першому таймі...але виграли..
- 0
-
Василь Дудник(betelgeuze1948)
- Эксперт
24.03.2025 08:47
Вішати локшину на вуха вболівальників і окремих функціонерів АФУ наші, як би тренери, навчилися непогано. А ось домагатися результатів не в змозі. Для першого потрібен добре підвішений язик, для другого мозок з функцією думати і бачити майбутнє. Що стосується поговорити, тут немає рівних нашим тренерам і гравцям теж. Друге поки недоступно через збитковість мислення у тих, хто призначає тренера, і самих тренерів, що не перший рік доведено!
- 3
-
Тарас Середюк
- Опытный писатель
24.03.2025 08:42
мы сегодня обосрались..
- -3
-
Гудвин
- Эксперт
24.03.2025 08:40
Ключове слова у Реброва - не знаю,епт....
- 0
-
Фёдор
- Наставник
24.03.2025 08:11
Не может наша команда играть хорошо два матча подряд. Не смог тренер настроить команду. Но на Реброва всё валить тоже не правильно. Ведь если и будет новый тренер, то всё равно он будет использовать этих же игроков. Других просто нет. И если в первом матче в команде выпадал только Шапаренко, то во вчерашнем матче некого и отметить.
- 1
-
Cubinos Partizanos
- Наставник
24.03.2025 15:19
Все вірно, інших гравців не буде. Проте, можливо інший тренер використовував би їх інакше?
- 0
-
Андрей(Paparazzi)
- Наставник
24.03.2025 06:44
Я спочатку після першого матчу подумав що нарешті команда заграла і тепер буде як при Шеві)) але як виявилось то була більше випадковість, а Ребров хай йде і клуби якісь тренує якщо не виходить в збірній
- 0
-
NK14 ..............(evanikon)
- Наставник
24.03.2025 08:36
А как было при Шеве ?!
- 2
-
Leon17 17
- Наставник
24.03.2025 01:29
Абсолютно провальний матч
- 0