Журналіст Сергій Тищенко висловився стосовно критики на адресу головного тренера збірної України Сергія Реброва після поразки від збірної Бельгії (0:3) у матчі-відповіді в плей-офф Ліги націй за право виступати в Дивізіоні «А». Нагадаємо, перша зустріч суперників завершилася перемогою української национальної команди з рахунком 3:1.
«Зараз дуже багато хейту у бік Сергія Реброва та його штабу. Після гри у Мурсії його носили на руках, висолювали захоплення, а після Генка записали у фізруки. Ніхто не знімає відповідальності із тренера. Але також потрібно говорити про гравців.
Я вважаю, що склад нинішньої збірної України — один із найслабших за весь час існування. Фактично у Реброва було 12−14 футболістів, на яких можна покластися. Я не пам’ятаю, коли останній раз виходили на поле в старті збірної два гравці з УПЛ, які не грають за „Динамо“ та „Шахтар“.
Якщо реально у Реброва тільки чотири безпроблемних футболісти — Трубін/Лунін (Андрій може мати свої помилки), Миколенко (стабільно грає в АПЛ), Забарний (постійно грає в АПЛ) та Довбик (забивав у „Жироні“, забиває у „Ромі“). Можливо, сюди можна додати ще Матвієнка. Всі інші — проблемні, нестабільні, мають якісь особисті проблеми. Хтось не грає за клуб (Конопля, Яремчук, Зінченко), нестабільний (Судаков, Ванат, Бражко), схильний до травм (Циганков), не може грати кожні три дні (Калюжний), пройшов свій пік (Маліновський, Сваток), плюс ситуація із Мудриком і так далі.
Нам говорили про найсильніше покоління гравців у збірній України. А реальність виявилася протилежною. Тому точно не потрібно літати в небесах та вимагати від збірної естетики гри, чи великого результату. Ми дійсно можемо видавати сильні матчі, але загалом повинні брати своєю раціональністю», — написав Тищенко у своєму телеграм-каналі.
учетная запись этого пользователя была удалена
-
зубренок
- Опытный писатель
25.03.2025 17:02
цікавий "аналіз" журналіста щодо гравців, а з ним згоден ССР?! - він не зробив жодного разу такий аналіз після матчів і виконком на нього не "наїжджав" за результати його роботи; наразі всіх все влаштовує, за виключенням вболівальників, але хто вони (дядя Сірьожа їх не буде слухати вони ж не топ-тренери)?!; ось так буває - коли чуже хтось місце має (виключно має місце вислів до всіх і всього); далі буде ...
- 0
-
С. Кравченко
- Начинающий писатель
25.03.2025 14:49
Якщо, допустимо, Реброва носили на руках, а тепер називають фізруком, то ТАК І МАЄ БУТИ, бо у збірної України було ЗАВДАННЯ, і це завдання треба було виконати.
- 1
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
25.03.2025 14:17
Ну, це ж нормально, коли після перемог хвалять, а після поразок хаять, особливо коли з таким рахунком... Погодьтесь, що було б дико, аби було навпаки...:)
- 1
-
Фан Фанович
- Читатель
25.03.2025 14:06
Ребров говорив, що розуміли як будуть грати бельгійці, готувалися але у нас нічого не вийшло. Футболісти грали так як була вказівка тренера : автобус і на нічию. Та коли не створювати тиск на суперника, не атакувати, не бити по воротах, не тримати м' яч у себе - про яку гру можна говорити. А ось ГТ гра в першому таймі сподобалася, хоча ми нічого не створили і навіть зробити 5-7 передач майже не виходило. Не прихильник цькування ТШ але тактику на гру вибирає тренер. І за результат несе відповідальність, в першу чергу ТШ.
- 1
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
25.03.2025 14:04
Частично можно согласиться. В защите играли без правого защитника, в полузащите без левого. Да и с правым тоже не все в порядке. Что касается конкретно списка игроков сборной, то он средненький. Увы других нет. Когда говорят, что другой тренер или как выражаются нормальный тренер сможет "поставить игру", то правильно написал "Зелёнка" - "они и так стоят". Я хочу напомнить, что тренеры соперников тоже "ставят игру". И у кого это лучше получится, обладая более классными игроками, я думаю ясно. О том, какого уровня у нас сейчас игроки надо посмотреть на результаты еврокубков и где играют, если играют, наши легионеры. В топ клубах их особо не видно, а если в списках есть, то для лавки. Таковы реалии.
- -2
-
Іван
- Наставник
25.03.2025 13:08
у нас поки не візьмуть нормального тренера то футболу не буде у Реброва тільки розкладки на компі
- 0
-
Cubinos Partizanos
- Наставник
25.03.2025 13:01
Ніхто Реброва не носив на руках. Лише сліпий побачив у цій перемозі "тренерську руку". Було везіння та індивідуальна гра де-яких виконавців. Ребров тут ні-до-чого.
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
25.03.2025 12:58
А вот если бы совсем без тренера? Разглядели бы наконец "очень хороший" состав игроков?
- -3
-
Alex Boban(sorin57)
- Наставник
25.03.2025 15:03
Ну теперь вас трое: Тищенко, Зеленка и автобус :)
- 1
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
25.03.2025 15:23
Что мы можем втроем против массы верующих в "тренерскую магию" и в упор не замечающих низкий класс игроков?
- -1
-
Alex Boban(sorin57)
- Наставник
25.03.2025 16:33
Вот пример. Обратите внимание на соседей - молдавский Шериф. Они набирают в команду по дешевке "всякий сброд" и приглашают талантливого тренера с амбициями (тот же Вернидуб и до него были персонажи) и переигрывают более именитых соперников, после чего распродают практически весь состав на порядок дороже. Схема работает давно, иногда бывают проколы, но в основном все в плюсе. Кстати, и Динамо позорно влетало этому Шерифу, и причина влета - там менеджеры, а у нас нахлебники.
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
25.03.2025 16:36
Вот пример: живет в Киеве дядька (вроде меня, хотя я временно не в Киеве). А есть у дядьки огород. И в нем растет бузина.
- 0
-
Alex Boban(sorin57)
- Наставник
25.03.2025 16:45
Я о том, что даже с посредственными игроками можно пройти команду Бельгии в разобранном состоянии. Там по сути три игрока более-менее, два из которых "пенсионеры". Первый матч - разведка боем. Второй матч - выигрывает более умный, хитрый, талантливый тренер. И даже дефицит в два мяча ему не помешал.
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
25.03.2025 19:06
Не надо высказывать все это мне: расскажите тренеру и футболистам.
- 0
-
Alex Boban(sorin57)
- Наставник
25.03.2025 12:38
Нинішня збірна дуже хороша за складом. Тищенко написав заказуху. З цими хлопцями можна створити команду-цукерку за пару місяців. Проблема в тому, що в збірній, як і в «Динамо», немає толкових менеджерів і тренерського штабу. Таких тренерів, як Ребров чи Шовковський, не запросять навіть в умовні Лестер чи Жирону. Про творчий потенціал менеджерів Шевченка і Суркіса я скромно промовчу.
- 4
-
Randy !
- Наставник
25.03.2025 12:27
Карета превратилась в тыкву.
- 0
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
25.03.2025 12:09
Хейт в сторону Реброва во многом обусловлен результатом первого матча. Хотя и в том матче, несмотря на счёт, сб. Бельгии выглядела , на мой взгляд, более классной командой. В ответном матче тренер бельгийцев обновил состав, в частности в старте вышли Ванакен и Доку, и сборная Бельгии без проблем доказала свое превосходство в классе. В том числе и с помощью этих футболистов. У Реброва такого подбора футболистов и близко нет. Плюс травмы Конопли, Сыча, Миколенко, Таловерова, Довбика. Я не поклонник Реброва-тренера, но когда заведомо более сильная команда проходит более слабую, имеющую ещё и кадровые проблемы, то это естественный и ожидаемый результат. Сборная Украины всего лишь не прыгнула выше головы. Ну так за более чем 30 лет независимости Украины такое случалось считанные разы. Кто- бы не тренировал нашу сборную и какие-бы футболисты в ней не играли.
- -3
-
Віктор Василюк(Viktor77750)
- Наставник
25.03.2025 12:30
Здравствуйте! Карл, это нельзя называть футболом ! Это конкретный Антифутбол! Они из раздевалок вышли перепуганными ! Зинченко на 29 мин. Получает ЖК за задержку времени , это позор ! Лунин мог еще раньше получить , минуте на 6/7 ! Это что вообще было ?! Я понимаю можно играть по результату и начинать тянуть во втором тайме , с минуты 70/80 - ой. Но не с первой же !!! Даже (условная) Андора или Сан Марино так не делают. Это трусость и позор!
- 0
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
25.03.2025 12:38
28 летний Зинченко , игравший в финале ЛЧ, на ЧЕ, сыгравший около 70 матчей за сборную, поигравший не один сезон в топ клубах АПЛ, вышел на поле перепуганным??? В первом матче с Бельгией, в котором он был одним из лучших в сборной, он не был перепуганным, а во втором вдруг испугался...Как-то не сходится.
- -2
-
Віктор Василюк(Viktor77750)
- Наставник
25.03.2025 13:02
А чем Вы можете объяснить ЖК за задержку времени на 29 мин? Или чем можно объяснить затягивания времени Луниным с первой минуты?
- -1
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
25.03.2025 13:18
Я не могу знать какая была установка на матч. Затяжка времени Луниным и Зинченко объясняется результатом первого матча. Это обычные действия в футболе. Чем вы можете объяснить рывок в одиночестве к чужим воротам в начале матча 21 летнего Ярмолюка, дебютанта стартового состава сборной? Трусливой установкой тш его объяснить , на мой взгляд, невозможно.
- -2
-
Віктор Василюк(Viktor77750)
- Наставник
25.03.2025 13:31
Да какое может быть "обычное дело в футболе" задержка времени с первой минуты / первого тайма ?! Это нонсенс !
- 0
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
25.03.2025 18:00
Когда встречаются две команды разного класса и более слабая команда имеет фору в 2 мяча после первого матча, то игра от обороны, даже если и была такая установка, вполне обычная тактика. Другое дело, что ставить медленного Зинченко против взрывного дриблера Доку на фланг обороны это , на мой взгляд, одна из ошибок Реброва. Мало того, он ещё и на этот же фланг выпустил на замену Гуцуляку слабого в отборе Цыганкова. Оставил малоэффективного на фланге Судакова при том , что он куда лучше играет в центре. При наличии в центре Калюжного и молодого Ярмолюка нет ничего удивительного в том, что центр поля был нами проигран вчистую. Вот и приходилось играть дальними передачами на Ваната. Который их принять толком не мог в силу недостатка мастерства. Нам просто нечего было противопоставить этому варианту сб. Бельгии.
- -3
-
Віктор Василюк(Viktor77750)
- Наставник
25.03.2025 18:42
"""то игра от обороны, даже если и была такая установка, вполне обычная тактика. "" (С) Вы.
- -2
-
Assertive human
- Наставник
25.03.2025 13:06
- 2
-
Віктор Василюк(Viktor77750)
- Наставник
25.03.2025 13:09
29 хвилина, ти граєш з ДОКУ і заробити ЖК за затяжку часу ! Це верх футбольного інтелекту!!!
- 0
-
Assertive human
- Наставник
25.03.2025 14:21
- 0
-
Віктор Василюк(Viktor77750)
- Наставник
25.03.2025 14:34
100%
- -1
-
Oler O(Oler)
- Эксперт
25.03.2025 11:52
Була можливість замість травмованих довикликати Маліновського, який у Європі - не розумію, чому цим не скористались. Зіна у захисті - потрібен був хтось, хто вміє давати дальні паси для контратак. Не розумію цього. А все інше не здивувало. Рівень є рівень
- 1
-
Олександр Львів
- Начинающий писатель
25.03.2025 11:44
Я вже колись писав, що так гамняно наша збірна не грала ніколи, як зараз. Я чудово розумію наш теперішній рівень. До футболістів не має жодних претензій, ну майже не має.. Нічого хорошого нас не чекає в новому відбірковому циклі. Ребров зі своїми "спеціалістами" нічого нездатні зробити для покращення гри, ця мука на футбольному полі продовжиться.
- 3
-
Assertive human
- Наставник
25.03.2025 11:38
- 5
-
Валерій Думанський(valerik)
- Эксперт
25.03.2025 11:18
Хто це його на руках носив? Тільки сліпий не може бачити, що для сбірної Ребров не тренер.
- 1
-
Сергей Качмарчик(DynamoForever10)
- Эксперт
25.03.2025 11:42
Такие как Тищенко
- -2