Відомий менеджер і експерт В’ячеслав Заховайло поділився своїми враженнями від матчу-відповіді київського «Динамо» з ізраїльським «Маккабі» з Тель-Авіву (1:0) у плей-офф раунді кваліфікації Ліги Європи, який відбувся в минулий четвер у Любліні. Нагадаємо, за сумою двох зустрічей (1:3, 1:0) кияни не змогли вийти в основний етап цього турніру і тепер виступлять в основному етапі Ліги конференцій.
«Що з ними відбувається? Я не побачив палаючих очей у бажанні відігратися. Ні характеру, ні почуття самооцінки. Побачив я Шапаренка, який виходить з браслетиком на поле, Попова, який вийшов абсолютно не готовим до гри. І хлопців у наколках.
На запитання, чи потрібно посилення для „Динамо“, відповідь проста: потрібна повністю нова команда.
Обговорювати і розбирати саму гру навіть не хочеться. Лише на додаток до організації гри в центральній зоні оборони „Динамо“. У мене собака, яка виконує всі вказівки точно. „Вийшли“, „за спиною“, „відкритий м’яч“, „закритий м’яч“, „плотніше“… Але якщо пес це все розуміє і виконує. Я не можу зрозуміти, чому два роки вони не можуть цьому навчитися.
Всім добра! Слава Україні!», — написав Заховайло на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.
-
Юрий Оленев(allenatore)
- Наставник
30.08.2025 08:47
Тут чомусь не повний його пост виклали... Кому цікаво, пошукайте на ФБ. ІМХО - все точно описано
- 0
-
Nauhnar
- Наставник
29.08.2025 19:17
А Буде-Глимпт из Заполярного круга 6:2 кого-то сделал в квалификации.
- 1
-
Из аула !!!(aule)
- Старожил
29.08.2025 17:28
Попов не готов, а Дячука в аренду отправили, чтоб зятю не мешал. Кумовство.
- 0
-
М16
- Читатель
29.08.2025 12:48
Вчора писав що впевнений в перемозі Динамо. А сьогодні потрібна нова команда.
- 1
-
Shapych
- Эксперт
29.08.2025 12:35
Тут вже сьогодні писали: у одного тато - олігарх місцевого розливу, в іншого - прокурор Генпрокуратури. Думаю, якщо покопатися, то ще цікаві речі виявляться.
- 1
-
Николай
- Наставник
29.08.2025 11:27
Важко не погодитись з автором. Тату, амулети, додав би ще - бутси, неначе балетні черевики, в яких по важкому газону хіба що підтюпцем, - на жаль, не додають майстерності.
- 1
-
Pike
- Старожил
29.08.2025 10:42
Розбалувані,примхливі діти,які ніяк не можуть подорослішати.
- 2
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
29.08.2025 10:51
Ну, як казав колись один мій знайомий - подорослішаєш, коли у самого будуть діти... Хоча деякі люди примудряються бути дітьми аж до старості...:)
- 1
-
Сергей Герасимов(vvs70)
- Наставник
29.08.2025 10:36
То собака, вона розумна. А з баранів що хотіти? Та й пастух так собі спеціаліст.
- 1
-
борис
- Начинающий писатель
29.08.2025 10:05
Не переход Бражко и Шапаренко убили их мотивацию. Слава Б-гу отпускают Ваната. Попова продавать - ломается. Биловара - гнать. Ярмола не бежит уже второй сезон. Спад у Пихаленка и Кабаева. Один Буяльский пытается. Нещерет регресс полнейший. Выход один - выкупить выпускников Ла Масии. :)
- 0
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
29.08.2025 10:16
Ну, коли пишуть про спад, то підрозумівають, що був підйом...:)
- 1
-
Володимир(metalizator2009)
- Эксперт
29.08.2025 11:37
він був у 98-му році ))))
- 1
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
29.08.2025 15:27
Ну, це ж не про цей склад...:)
- 1
-
Володимир(metalizator2009)
- Эксперт
29.08.2025 16:56
я в загальному про підйом в клубі Динамо (і цей підйом був лише тому, що всім керував Лобановський, а Ігорко лише сидів збоку і палив цигарку), після цього були лише спади. А в цього складу підйому в принципі бути не може)))
- 0
-
Rhodesian -(rhodesian)
- Наставник
29.08.2025 10:18
Кто пытается? Буяльский????Да он первейший шланг, который постоянно ходит не понятно где.
- 0
-
Володимир(metalizator2009)
- Эксперт
29.08.2025 11:38
ще він дуже класно імітує пресинг і боротьбу)))
- 1
-
Name Surname(stas.317)
- Эксперт
29.08.2025 09:46
це ж як має бути футболісту пох на гру. а де менеджери якісь в ТШ, які мають за це відповідати?
- 1
-
Константин К(Konstantin7)
- Наставник
29.08.2025 10:12
В ТШ є головний ''менеджер'' - СаШо. І те, що гравцям пох на гру, це його відповідальність
- 1
-
Володимир(metalizator2009)
- Эксперт
29.08.2025 11:39
виглядало, що СаШо теж пох....
- 1
-
Михайло Фішер(Mishikibachi)
- Наставник
29.08.2025 09:33
Потрібно дивитися правді в очі. На сьогодні, ми не команда Ліги Європи. Тому сталося те, що мало статися. Навіщо йти у Лігу Європи і пасти там задніх. В Лізі конференцій у нас є шанс набратися досвіду. Наш внутрішній чемпіонат не дає їм такої можливості.
- 3
-
Jo Ker(Joker)
- Старожил
29.08.2025 10:15
Скажу більше. Ми взагалі не команда.
- 2
-
Nemesar Nemesarenko
- Опытный писатель
29.08.2025 09:21
Наколки і браслетики не заважають грати у футбол.Якщо нема майстерності палаючі очі не допоможуть
- -2
-
Сергей Герасимов(vvs70)
- Наставник
29.08.2025 09:21
Колись Філіп Лам розказував як він почав грати в основі коли був молоденьким. Тренер хотів випустити на заміну когось із старожилів, а той сидів з опущеними гетрами та розшнурованими бутсами. А біля Лам готовий до матчу як піонер до збирання макулатури. І тренер випустив Лама. Той зіграв дуже добре і почав з тих часто виходити в старті а потім і став тим ким ми його знаємо. А в нас "профі", які не знають що робити на полі і не вміють, виходять з браслетиком і не готовими до гри. Все починається з таких дрібниць, схоже, що там в команді повний бардак і особливо в голові. Може для початку тренером поставити Кварцяного? Там через півроку буде дисципліна і фізична підготовка. А потім уже їм брати аналітиків і тактиків.
- 2
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
29.08.2025 09:26
Вони його "славлять" та і все, буде боротьба за виживання в УПЛ і умовного "Кварцяного" з тріском попруть геть,починати треба з самих верхів,міняти треба перш за все відношення до виконання своєї роботи.
- 2
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
29.08.2025 09:37
Дякую, ми однодумці.
- 1
-
Владимир Максим(Maksim-1)
- Начинающий писатель
29.08.2025 10:50
Гарний тренер сам сплавить, кого треба, але ж.., чи дасть це зробити Суркіс...
- 1
-
Ігор Аврамчук(Ihor72)
- Опытный писатель
29.08.2025 12:16
+
- 1
-
Сергей Герасимов(vvs70)
- Наставник
29.08.2025 14:32
якось я не чув щоб Кварцяного хтось з гравців колись спробував плавити. Там порядок навести зараз можна тільки жорсткою рукою.
- 0
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
29.08.2025 09:10
"потрібна повністю нова команда"(с) - я би уточнив, що для нової команди потрібне нове керівництво клубом; бо при старому - будь-яка новонабрана команда розвалиться. Не вперше...
- -3
-
Тарас Середюк
- Опытный писатель
29.08.2025 09:14
не думаю что речь о замене 25 игроков на новых 25.. команда строится вокруг лидеров, а кроме Ярмолы лидеров нет.. да и Андрей уже как тот Акелла.. вся команда регрессирует.. Бражко и Шапаренко явный пример.. про ниточки-веревочки я вообще молчу.. перевяжи лентой белой и никто не прицепится.. а так получается что срезал, фарт ушел и из-за веревочки проиграли..
- 1
-
Shapych
- Эксперт
29.08.2025 12:47
Який він лідер? Він - пахан.
- 1
-
Руслан Жук
- Эксперт
29.08.2025 09:57
Я теж обома руками "за", щоб в Динамо прийшов шейх, який би накачав клуб мільйонами як Ман Сіті чи ПСЖ, чи хоча б на чверть того. Але цього ніколи не буде, тим більше зараз, коли літають ракети. ОТ СКАЖІТЬ - КОГО ВИ РЕАЛЬНО БАИТЕ ВЛАСНИКОМ КЛУБУ? Були у нас Коломойський і Ярославський і де ті клуби якими вони займались? Про решту багачів і говорити не варто, вони і того що вкладає Суркіс не в кладуть.
- 2
-
Олександр Кучад
- Эксперт
29.08.2025 11:04
Ви знаєте, я, свого часу, над цим також думав...
- 3
-
Oler O(Oler)
- Эксперт